Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
2. liga ženy - skupina C
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 Odry - Šlapanice .
2 6. 10. 2018, 10:00 Vsetín - Juliánov .
3 6. 10. 2018, 10:00 Nový Jičín - Kylešovice .
4 6. 10. 2018, 09:00 Bílovec - Opava .
5 6. 10. 2018, 10:00 Prostějov - Ostrava B .
2. kolo
6 6. 10. 2018, 14:00 Odry - Šlapanice .
7 6. 10. 2018, 14:00 Vsetín - Juliánov .
8 6. 10. 2018, 14:00 Nový Jičín - Kylešovice .
9 6. 10. 2018, 13:00 Bílovec - Opava .
10 6. 10. 2018, 14:00 Prostějov - Ostrava B .
3. kolo
11 13. 10. 2018, 09:00 Šlapanice - Ostrava B .
12 13. 10. 2018, 10:00 Opava - Prostějov .
13 13. 10. 2018, 10:00 Kylešovice - Bílovec .
14 13. 10. 2018, 10:00 Juliánov - Nový Jičín .
15 13. 10. 2018, 10:00 Odry - Vsetín .
4. kolo
16 13. 10. 2018, 13:00 Šlapanice - Ostrava B .
17 13. 10. 2018, 14:00 Opava - Prostějov .
18 13. 10. 2018, 14:00 Kylešovice - Bílovec .
19 13. 10. 2018, 14:00 Juliánov - Nový Jičín .
20 13. 10. 2018, 14:00 Odry - Vsetín .
5. kolo
21 20. 10. 2018, 11:00 Vsetín - Šlapanice .
22 20. 10. 2018, 10:00 Nový Jičín - Odry .
23 20. 10. 2018, 10:00 Bílovec - Juliánov .
24 20. 10. 2018, 10:00 Prostějov - Kylešovice .
25 20. 10. 2018, 11:00 Ostrava B - Opava .
6. kolo
26 20. 10. 2018, 15:00 Vsetín - Šlapanice .
27 20. 10. 2018, 14:00 Nový Jičín - Odry .
28 20. 10. 2018, 14:00 Bílovec - Juliánov .
29 20. 10. 2018, 14:00 Prostějov - Kylešovice .
30 20. 10. 2018, 15:00 Ostrava B - Opava .
7. kolo
31 3. 11. 2018, 09:00 Šlapanice - Opava .
32 3. 11. 2018, 10:00 Kylešovice - Ostrava B .
33 3. 11. 2018, 10:00 Juliánov - Prostějov .
34 3. 11. 2018, 10:00 Odry - Bílovec .
35 3. 11. 2018, 10:00 Vsetín - Nový Jičín .
8. kolo
36 3. 11. 2018, 13:00 Šlapanice - Opava .
37 3. 11. 2018, 14:00 Kylešovice - Ostrava B .
38 3. 11. 2018, 14:00 Juliánov - Prostějov .
39 3. 11. 2018, 14:00 Odry - Bílovec .
40 3. 11. 2018, 14:00 Vsetín - Nový Jičín .
9. kolo
41 10. 11. 2018, 10:00 Nový Jičín - Šlapanice .
42 10. 11. 2018, 09:00 Bílovec - Vsetín .
43 10. 11. 2018, 10:00 Prostějov - Odry .
44 10. 11. 2018, 11:00 Ostrava B - Juliánov .
45 10. 11. 2018, 10:00 Opava - Kylešovice .
10. kolo
46 10. 11. 2018, 14:00 Nový Jičín - Šlapanice .
47 10. 11. 2018, 13:00 Bílovec - Vsetín .
48 10. 11. 2018, 14:00 Prostějov - Odry .
49 10. 11. 2018, 15:00 Ostrava B - Juliánov .
50 10. 11. 2018, 14:00 Opava - Kylešovice .
11. kolo
51 17. 11. 2018, 09:00 Šlapanice - Kylešovice .
52 17. 11. 2018, 10:00 Juliánov - Opava .
53 17. 11. 2018, 10:00 Odry - Ostrava B .
54 17. 11. 2018, 11:00 Vsetín - Prostějov .
55 17. 11. 2018, 10:00 Nový Jičín - Bílovec .
12. kolo
56 17. 11. 2018, 13:00 Šlapanice - Kylešovice .
57 17. 11. 2018, 14:00 Juliánov - Opava .
58 17. 11. 2018, 14:00 Odry - Ostrava B .
59 17. 11. 2018, 15:00 Vsetín - Prostějov .
60 17. 11. 2018, 14:00 Nový Jičín - Bílovec .
13. kolo
61 1. 12. 2018, 09:00 Bílovec - Šlapanice .
62 1. 12. 2018, 10:00 Prostějov - Nový Jičín .
63 1. 12. 2018, 12:00 Ostrava B - Vsetín .
64 1. 12. 2018, 10:00 Opava - Odry .
65 1. 12. 2018, 10:00 Kylešovice - Juliánov .
14. kolo
66 1. 12. 2018, 13:00 Bílovec - Šlapanice .
67 1. 12. 2018, 14:00 Prostějov - Nový Jičín .
68 1. 12. 2018, 15:30 Ostrava B - Vsetín .
69 1. 12. 2018, 14:00 Opava - Odry .
70 1. 12. 2018, 14:00 Kylešovice - Juliánov .
15. kolo
71 8. 12. 2018, 09:00 Šlapanice - Juliánov .
72 8. 12. 2018, 10:00 Odry - Kylešovice .
73 8. 12. 2018, 10:00 Vsetín - Opava .
74 8. 12. 2018, 10:00 Nový Jičín - Ostrava B .
75 8. 12. 2018, 10:00 Bílovec - Prostějov .
16. kolo
76 8. 12. 2018, 13:00 Šlapanice - Juliánov .
77 8. 12. 2018, 14:00 Odry - Kylešovice .
78 8. 12. 2018, 14:00 Vsetín - Opava .
79 8. 12. 2018, 14:00 Nový Jičín - Ostrava B .
80 8. 12. 2018, 14:00 Bílovec - Prostějov .
17. kolo
81 15. 12. 2018, 10:00 Prostějov - Šlapanice .
82 15. 12. 2018, 11:00 Ostrava B - Bílovec .
83 15. 12. 2018, 10:00 Opava - Nový Jičín .
84 15. 12. 2018, 10:00 Kylešovice - Vsetín .
85 15. 12. 2018, 10:00 Juliánov - Odry .
18. kolo
86 15. 12. 2018, 14:00 Prostějov - Šlapanice .
87 15. 12. 2018, 14:00 Ostrava B - Bílovec .
88 15. 12. 2018, 14:00 Opava - Nový Jičín .
89 15. 12. 2018, 14:00 Kylešovice - Vsetín .
90 15. 12. 2018, 14:00 Juliánov - Odry .
19. kolo
91 12. 1. 2019, 11:00 Šlapanice - Odry .
92 12. 1. 2019, 10:00 Juliánov - Vsetín .
93 12. 1. 2019, 10:00 Kylešovice - Nový Jičín .
94 12. 1. 2019, 10:00 Opava - Bílovec .
95 12. 1. 2019, 11:00 Ostrava B - Prostějov .
20. kolo
96 12. 1. 2019, 15:00 Šlapanice - Odry .
97 12. 1. 2019, 14:00 Juliánov - Vsetín .
98 12. 1. 2019, 14:00 Kylešovice - Nový Jičín .
99 12. 1. 2019, 14:00 Opava - Bílovec .
100 12. 1. 2019, 15:00 Ostrava B - Prostějov .
21. kolo
101 19. 1. 2019, 11:00 Ostrava B - Šlapanice .
102 19. 1. 2019, 10:00 Prostějov - Opava .
103 19. 1. 2019, 10:00 Bílovec - Kylešovice .
104 19. 1. 2019, 10:00 Nový Jičín - Juliánov .
105 19. 1. 2019, 11:00 Vsetín - Odry .
22. kolo
106 19. 1. 2019, 15:00 Ostrava B - Šlapanice .
107 19. 1. 2019, 14:00 Prostějov - Opava .
108 19. 1. 2019, 14:00 Bílovec - Kylešovice .
109 19. 1. 2019, 14:00 Nový Jičín - Juliánov .
110 19. 1. 2019, 15:00 Vsetín - Odry .
23. kolo
111 26. 1. 2019, 11:00 Šlapanice - Vsetín .
112 26. 1. 2019, 10:00 Odry - Nový Jičín .
113 26. 1. 2019, 10:00 Juliánov - Bílovec .
114 26. 1. 2019, 10:00 Kylešovice - Prostějov .
115 26. 1. 2019, 10:00 Opava - Ostrava B .
24. kolo
116 26. 1. 2019, 15:00 Šlapanice - Vsetín .
117 26. 1. 2019, 14:00 Odry - Nový Jičín .
118 26. 1. 2019, 14:00 Juliánov - Bílovec .
119 26. 1. 2019, 14:00 Kylešovice - Prostějov .
120 26. 1. 2019, 14:00 Opava - Ostrava B .
25. kolo
121 9. 2. 2019, 10:00 Opava - Šlapanice .
122 9. 2. 2019, 11:00 Ostrava B - Kylešovice .
123 9. 2. 2019, 10:00 Prostějov - Juliánov .
124 9. 2. 2019, 10:00 Bílovec - Odry .
125 9. 2. 2019, 10:00 Nový Jičín - Vsetín .
26. kolo
126 9. 2. 2019, 14:00 Opava - Šlapanice .
127 9. 2. 2019, 15:00 Ostrava B - Kylešovice .
128 9. 2. 2019, 14:00 Prostějov - Juliánov .
129 9. 2. 2019, 14:00 Bílovec - Odry .
130 9. 2. 2019, 14:00 Nový Jičín - Vsetín .
27. kolo
131 16. 2. 2019, 11:00 Šlapanice - Nový Jičín .
132 16. 2. 2019, 10:00 Vsetín - Bílovec .
133 16. 2. 2019, 10:00 Odry - Prostějov .
134 16. 2. 2019, 10:00 Juliánov - Ostrava B .
135 16. 2. 2019, 10:00 Kylešovice - Opava .
28. kolo
136 16. 2. 2019, 15:00 Šlapanice - Nový Jičín .
137 16. 2. 2019, 14:00 Vsetín - Bílovec .
138 16. 2. 2019, 14:00 Odry - Prostějov .
139 16. 2. 2019, 14:00 Juliánov - Ostrava B .
140 16. 2. 2019, 14:00 Kylešovice - Opava .
29. kolo
141 23. 2. 2019, 10:00 Kylešovice - Šlapanice .
142 23. 2. 2019, 10:00 Opava - Juliánov .
143 23. 2. 2019, 11:00 Ostrava B - Odry .
144 23. 2. 2019, 10:00 Prostějov - Vsetín .
145 23. 2. 2019, 09:00 Bílovec - Nový Jičín .
30. kolo
146 23. 2. 2019, 14:00 Kylešovice - Šlapanice .
147 23. 2. 2019, 14:00 Opava - Juliánov .
148 23. 2. 2019, 15:00 Ostrava B - Odry .
149 23. 2. 2019, 14:00 Prostějov - Vsetín .
150 23. 2. 2019, 13:00 Bílovec - Nový Jičín .
31. kolo
151 9. 3. 2019, 11:00 Šlapanice - Bílovec .
152 9. 3. 2019, 10:00 Nový Jičín - Prostějov .
153 9. 3. 2019, 10:00 Vsetín - Ostrava B .
154 9. 3. 2019, 10:00 Odry - Opava .
155 9. 3. 2019, 10:00 Juliánov - Kylešovice .
32. kolo
156 9. 3. 2019, 15:00 Šlapanice - Bílovec .
157 9. 3. 2019, 14:00 Nový Jičín - Prostějov .
158 9. 3. 2019, 14:00 Vsetín - Ostrava B .
159 9. 3. 2019, 14:00 Odry - Opava .
160 9. 3. 2019, 14:00 Juliánov - Kylešovice .
33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 Juliánov - Šlapanice NH .
162 16. 3. 2019, 10:00 Kylešovice - Odry .
163 16. 3. 2019, 10:00 Opava - Vsetín .
164 16. 3. 2019, 11:00 Ostrava B - Nový Jičín .
165 16. 3. 2019, 10:00 Prostějov - Bílovec .
34. kolo
166 16. 3. 2019, 14:00 Juliánov - Šlapanice NH .
167 16. 3. 2019, 14:00 Kylešovice - Odry .
168 16. 3. 2019, 14:00 Opava - Vsetín .
169 16. 3. 2019, 15:00 Ostrava B - Nový Jičín .
170 16. 3. 2019, 14:00 Prostějov - Bílovec .
35. kolo
171 23. 3. 2019, 11:00 Šlapanice - Prostějov .
172 23. 3. 2019, 10:00 Bílovec - Ostrava B .
173 23. 3. 2019, 10:00 Nový Jičín - Opava .
174 23. 3. 2019, 10:00 Vsetín - Kylešovice .
175 23. 3. 2019, 10:00 Odry - Juliánov .
36. kolo
176 23. 3. 2019, 15:00 Šlapanice - Prostějov .
177 23. 3. 2019, 14:00 Bílovec - Ostrava B .
178 23. 3. 2019, 14:00 Nový Jičín - Opava .
179 23. 3. 2019, 14:00 Vsetín - Kylešovice .
180 23. 3. 2019, 14:00 Odry - Juliánov .
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: chab@cvf.cz
© ČVS 2015-2018