Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Krajský přebor II. třídy mužů
1. kolo
2 1. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Volejbalový klub Hronov, z.s. Voslář J.
3 1. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. Kučera S.
4 1. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. Nidrle V.
2. kolo
6 1. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Volejbalový klub Hronov, z.s. Voslář J.
7 1. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. Kučera S.
8 1. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. Nidrle V.
3. kolo
10 8. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. Sedláček M.
11 8. 9. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. Hencel M.
12 8. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Myšák J.
4. kolo
14 8. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. Sedláček M.
15 8. 9. 2018, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. Hencel M.
16 8. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Myšák J.
5. kolo
18 15. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny Trčka P.
19 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. Kučera S.
20 15. 9. 2018, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. Anděl V.
6. kolo
22 15. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny Trčka P.
23 15. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. Kučera S.
24 15. 9. 2018, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. Anděl V.
7. kolo
26 22. 9. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. Mědílek M.
27 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. Klár V.
28 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Jiskra Hořice, z.s. Máša R.
8. kolo
30 22. 9. 2018, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. Mědílek M.
31 22. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. Klár V.
32 22. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Jiskra Hořice, z.s. Máša R.
9. kolo
34 29. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Lukavec O.
35 29. 9. 2018, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny Běhal J.
36 30. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. Sedláček M.
10. kolo
38 29. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem Lukavec O.
39 29. 9. 2018, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny Běhal J.
40 30. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. Sedláček M.
11. kolo
42 6. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. Myšák J.
43 6. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Harant Pecka, z.s. Škoda P.
44 6. 10. 2018, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. Kučera S.
12. kolo
46 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. Myšák J.
47 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Harant Pecka, z.s. Škoda P.
48 6. 10. 2018, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. Kučera S.
13. kolo
50 27. 4. 2019, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
51 27. 4. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
52 27. 4. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
14. kolo
54 27. 4. 2019, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
55 27. 4. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
56 27. 4. 2019, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
15. kolo
58 4. 5. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
59 4. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
60 4. 5. 2019, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
16. kolo
62 4. 5. 2019, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
63 4. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
64 4. 5. 2019, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
17. kolo
66 11. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
67 11. 5. 2019, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
68 11. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
18. kolo
70 11. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
71 11. 5. 2019, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
72 11. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
19. kolo
74 18. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
75 18. 5. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
76 18. 5. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. .
20. kolo
78 18. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
79 18. 5. 2019, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
80 18. 5. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. .
21. kolo
82 25. 5. 2019, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
83 25. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
84 25. 5. 2019, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
22. kolo
86 25. 5. 2019, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
87 25. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
88 25. 5. 2019, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
23. kolo
90 1. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
91 1. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. .
92 1. 6. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
24. kolo
94 1. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Dřevěnice, z.s. .
95 1. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. .
96 1. 6. 2019, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
25. kolo
98 8. 6. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
99 8. 6. 2019, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
100 8. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
26. kolo
102 8. 6. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Semily, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
103 8. 6. 2019, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
104 8. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
27. kolo
106 15. 6. 2019, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. .
107 15. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
108 15. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
28. kolo
110 15. 6. 2019, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. .
111 15. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělovýchovná jednota Semily, z.s. .
112 15. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
Zastupující vedoucí soutěže Jaroslav Vik, 604211357, jaroslav.vik@seznam.cz
© ČVS 2015-2018