Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
vedoucí soutěže: Petr Veselý, E: jmvspv@seznam.cz, M: 606400381
1. kolo
2 7. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - SK Duhovka Břeclav, z.s. Herman I.
3 7. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Předklášteří Kosík M.
4 7. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Muranyi K.
5 7. 10. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A Tesař M.
2. kolo
7 7. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - SK Duhovka Břeclav, z.s. Herman I.
8 7. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Předklášteří Kosík M.
9 7. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Muranyi K.
10 7. 10. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A Tesař M.
3. kolo
12 14. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Lokomotiva FOSFA Břeclav Herman I.
13 14. 10. 2018, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Musil J.
14 14. 10. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Obr P.
15 14. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - DDM Kuřim Staněk O.
4. kolo
17 14. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Lokomotiva FOSFA Břeclav Herman I.
18 14. 10. 2018, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Musil J.
19 14. 10. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Obr P.
20 14. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - DDM Kuřim Staněk O.
5. kolo
22 21. 10. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - DDM Kuřim Říha .
23 21. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - SK Duhovka Břeclav, z.s. Muranyi K.
24 21. 10. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Předklášteří Bábíčková M.
25 21. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Cásková J.
6. kolo
27 21. 10. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - DDM Kuřim Říha .
28 21. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - SK Duhovka Břeclav, z.s. Muranyi K.
29 21. 10. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Předklášteří Bábíčková M.
30 21. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Cásková J.
7. kolo
32 4. 11. 2018, 10:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A Bohatec J.
33 4. 11. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Lokomotiva FOSFA Břeclav Tesař M.
34 4. 11. 2018, 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Musil J.
35 4. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Julínek B.
8. kolo
37 4. 11. 2018, 13:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A Bohatec J.
38 4. 11. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Lokomotiva FOSFA Břeclav Tesař M.
39 4. 11. 2018, 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Musil J.
40 4. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Julínek B.
9. kolo
42 11. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
43 11. 11. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - DDM Kuřim .
44 11. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
45 11. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Předklášteří .
10. kolo
47 11. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
48 11. 11. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - DDM Kuřim .
49 11. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
50 11. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Předklášteří .
11. kolo
52 18. 11. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
53 18. 11. 2018, 10:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
54 18. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
55 18. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
12. kolo
57 18. 11. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
58 18. 11. 2018, 13:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
59 18. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
60 18. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
13. kolo
62 25. 11. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
63 25. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
64 25. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - DDM Kuřim .
65 25. 11. 2018, 10:00 Předklášteří - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
14. kolo
67 25. 11. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
68 25. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
69 25. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - DDM Kuřim .
70 25. 11. 2018, 13:00 Předklášteří - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
15. kolo
72 2. 12. 2018, 10:00 DDM Kuřim - Předklášteří .
73 2. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
74 2. 12. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
75 2. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
16. kolo
77 2. 12. 2018, 13:00 DDM Kuřim - Předklášteří .
78 2. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
79 2. 12. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
80 2. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
17. kolo
82 9. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
83 9. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
84 9. 12. 2018, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
85 9. 12. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - DDM Kuřim .
18. kolo
87 9. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
88 9. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
89 9. 12. 2018, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
90 9. 12. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - DDM Kuřim .
19. kolo
92 13. 1. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
93 13. 1. 2019, 10:00 Předklášteří - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
94 13. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
95 13. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
20. kolo
97 13. 1. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
98 13. 1. 2019, 13:00 Předklášteří - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
99 13. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
100 13. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
21. kolo
102 20. 1. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
103 20. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Předklášteří .
104 20. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
105 20. 1. 2019, 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
22. kolo
107 20. 1. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
108 20. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Předklášteří .
109 20. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
110 20. 1. 2019, 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
23. kolo
112 27. 1. 2019, 10:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
113 27. 1. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
114 27. 1. 2019, 10:00 Předklášteří - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
115 27. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
24. kolo
117 27. 1. 2019, 13:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
118 27. 1. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
119 27. 1. 2019, 13:00 Předklášteří - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
120 27. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
25. kolo
122 10. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Předklášteří .
123 10. 2. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
124 10. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - DDM Kuřim .
125 10. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
26. kolo
127 10. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Předklášteří .
128 10. 2. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
129 10. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - DDM Kuřim .
130 10. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
27. kolo
132 24. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
133 24. 2. 2019, 10:00 DDM Kuřim - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
134 24. 2. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
135 24. 2. 2019, 10:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
28. kolo
137 24. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
138 24. 2. 2019, 13:00 DDM Kuřim - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
139 24. 2. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
140 24. 2. 2019, 13:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
29. kolo
142 3. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
143 3. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - DDM Kuřim .
144 3. 3. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
145 3. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
30. kolo
147 3. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
148 3. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - DDM Kuřim .
149 3. 3. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
150 3. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
31. kolo
152 10. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
153 10. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
154 10. 3. 2019, 10:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
155 10. 3. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Předklášteří .
32. kolo
157 10. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
158 10. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
159 10. 3. 2019, 13:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
160 10. 3. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Předklášteří .
33. kolo
162 17. 3. 2019, 10:00 Předklášteří - DDM Kuřim .
163 17. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
164 17. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
165 17. 3. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
34. kolo
167 17. 3. 2019, 13:00 Předklášteří - DDM Kuřim .
168 17. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
169 17. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
170 17. 3. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
35. kolo
172 24. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
173 24. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
174 24. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Předklášteří .
175 24. 3. 2019, 10:00 DDM Kuřim - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
36. kolo
177 24. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
178 24. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
179 24. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Předklášteří .
180 24. 3. 2019, 13:00 DDM Kuřim - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
© ČVS 2015-2018