Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. kolo
1 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
2 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
3 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
4 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
2. kolo
5 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
6 13. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
7 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
8 13. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
3. kolo
9 20. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A změna času .
10 20. 10. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
11 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
12 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
4. kolo
13 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
14 20. 10. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
15 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
16 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
5. kolo
17 27. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
18 27. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
19 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
20 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
6. kolo
21 27. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
22 27. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
23 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
24 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
7. kolo
25 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
26 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
27 3. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
28 3. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
8. kolo
29 3. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
30 3. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
31 3. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
32 3. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
9. kolo
33 10. 11. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
34 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
35 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
36 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna času .
10. kolo
37 10. 11. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
38 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
39 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
40 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
11. kolo
41 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
42 17. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
43 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
44 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele .
12. kolo
45 17. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
46 17. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
47 17. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
48 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele .
13. kolo
49 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
50 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
51 24. 11. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
52 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
14. kolo
53 24. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
54 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
55 24. 11. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
56 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
15. kolo
57 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
58 1. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
59 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
60 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
16. kolo
61 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
62 1. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
63 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
64 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
17. kolo
65 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
66 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
67 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
68 8. 12. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
18. kolo
69 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
70 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
71 8. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
72 8. 12. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
19. kolo
73 19. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
74 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
75 19. 1. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
76 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
20. kolo
77 19. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
78 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
79 19. 1. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
80 19. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
21. kolo
81 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
82 26. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
83 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
84 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
22. kolo
85 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
86 26. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
87 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
88 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
23. kolo
89 2. 2. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
90 2. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B změna času .
91 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
92 2. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
24. kolo
93 2. 2. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
94 2. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
95 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
96 2. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
25. kolo
97 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
98 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
99 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času .
100 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
26. kolo
101 9. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
102 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
103 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
104 9. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
27. kolo
105 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
106 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
107 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
108 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
28. kolo
109 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
110 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
111 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
112 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
29. kolo
113 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
114 23. 2. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
115 23. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
116 23. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele a času .
30. kolo
117 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
118 23. 2. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
119 23. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
120 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele .
31. kolo
121 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
122 2. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
123 2. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
124 2. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
32. kolo
125 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
126 2. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
127 2. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
128 2. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
33. kolo
129 9. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
130 9. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
131 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
132 9. 3. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
34. kolo
133 9. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
134 9. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
135 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
136 9. 3. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
35. kolo
171 16. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
172 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
173 16. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
174 16. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
36. kolo
176 16. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
177 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
178 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
179 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
© ČVS 2015-2018