Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Mistrovství Prahy mužů 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
2 4. 10. 2018, 20:00 Dansport A - Modřany C Poláček J.
3 3. 10. 2018, 19:30 Meteor F - Přír. vědy C Buchar T.
4 1. 10. 2018, 20:30 Kyje - Meteor G Rychlík D.
5 5. 10. 2018, 19:30 Modřany B - Michle Kalina J.
6 17. 12. 2018, 19:00 Španielka - Dansport B Farář P.
2. kolo
8 11. 10. 2018, 20:30 Michle - Španielka Velinov E.
9 10. 10. 2018, 19:20 Meteor G - Modřany B Šedá V.
10 8. 10. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Kyje Hladišová M.
11 12. 10. 2018, 19:30 Modřany C - Meteor F Sukup V.
12 12. 10. 2018, 17:20 Prosek - Dansport A Šedá V.
3. kolo
14 17. 10. 2018, 19:30 Meteor F - Prosek Škoda Z.
15 15. 10. 2018, 20:30 Kyje - Modřany C Horbowyj V.
16 19. 10. 2018, 19:30 Modřany B - Přír. vědy C Jusič A.
17 15. 10. 2018, 19:00 Španielka - Meteor G Šauer M.
18 19. 10. 2018, 18:00 Dansport B - Michle Skřivánková J.
4. kolo
20 24. 10. 2018, 19:20 Meteor G - Dansport B Zich J.
21 22. 10. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Španielka Bauer J.
22 26. 10. 2018, 19:30 Modřany C - Modřany B Luptáková P.
23 26. 10. 2018, 17:20 Prosek - Kyje Michálková D.
24 25. 10. 2018, 20:00 Dansport A - Meteor F Farář P.
5. kolo
26 29. 10. 2018, 20:30 Kyje - Dansport A Dušek P.
27 2. 11. 2018, 19:30 Modřany B - Prosek Kuběna R.
28 29. 10. 2018, 19:00 Španielka - Modřany C Zápotocká V.
29 2. 11. 2018, 18:00 Dansport B - Přír. vědy C Kotrč M.
30 1. 11. 2018, 20:30 Michle - Meteor G Činátl R.
6. kolo
32 5. 11. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Michle Drbal P.
33 9. 11. 2018, 19:30 Modřany C - Dansport B Sukup V.
34 9. 11. 2018, 17:20 Prosek - Španielka Michálková D.
35 8. 11. 2018, 20:00 Dansport A - Modřany B Pítr V.
36 7. 11. 2018, 19:30 Meteor F - Kyje Tkáč A.
7. kolo
38 16. 11. 2018, 19:30 Modřany B - Meteor F Jusič A.
39 12. 11. 2018, 19:00 Španielka - Dansport A Pítr V.
40 16. 11. 2018, 18:00 Dansport B - Prosek Kohlmann T.
41 15. 11. 2018, 20:30 Michle - Modřany C Činátl D.
42 14. 11. 2018, 19:20 Meteor G - Přír. vědy C Nedbálek A.
8. kolo
44 23. 11. 2018, 19:30 Modřany C - Meteor G Činátl D.
45 23. 11. 2018, 17:20 Prosek - Michle Šedá V.
46 22. 11. 2018, 20:00 Dansport A - Dansport B Pítr V.
47 21. 11. 2018, 19:30 Meteor F - Španielka Blažek M.
48 19. 11. 2018, 20:30 Kyje - Modřany B Popadinec B.
9. kolo
50 26. 11. 2018, 19:00 Španielka - Kyje Farář P.
51 30. 11. 2018, 18:00 Dansport B - Meteor F Šauer M.
52 29. 11. 2018, 20:30 Michle - Dansport A Velinov E.
53 28. 11. 2018, 19:20 Meteor G - Prosek Buchar T.
54 26. 11. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Modřany C Blažek M.
10. kolo
56 7. 12. 2018, 17:20 Prosek - Přír. vědy C Zich J.
57 6. 12. 2018, 20:00 Dansport A - Meteor G Skřivánková J.
58 5. 12. 2018, 19:30 Meteor F - Michle Škoda Z.
59 3. 12. 2018, 20:30 Kyje - Dansport B Nedbálek A.
60 7. 12. 2018, 19:30 Modřany B - Španielka Kalina J.
11. kolo
62 14. 12. 2018, 18:00 Dansport B - Modřany B Kotrč M.
63 13. 12. 2018, 20:30 Michle - Kyje Kuběna R.
64 12. 12. 2018, 19:20 Meteor G - Meteor F Tkáč A.
65 10. 12. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Dansport A Bauer J.
66 14. 12. 2018, 19:30 Modřany C - Prosek Jusič A.
12. kolo
68 11. 1. 2019, 19:30 Modřany C - Dansport A Sukup V.
69 7. 1. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Meteor F Kohlmann T.
70 9. 1. 2019, 19:20 Meteor G - Kyje Drbal P.
71 10. 1. 2019, 20:30 Michle - Modřany B Bauer J.
72 11. 1. 2019, 18:00 Dansport B - Španielka Zápotocká V.
13. kolo
74 14. 1. 2019, 19:00 Španielka - Michle Poláček J.
75 18. 1. 2019, 19:30 Modřany B - Meteor G Luptáková P.
76 14. 1. 2019, 20:30 Kyje - Přír. vědy C Horbowyj V.
77 16. 1. 2019, 19:30 Meteor F - Modřany C Popadinec B.
78 17. 1. 2019, 20:00 Dansport A - Prosek Boev B.
14. kolo
80 25. 1. 2019, 17:20 Prosek - Meteor F Dušek P.
81 25. 1. 2019, 19:30 Modřany C - Kyje Sukup V.
82 21. 1. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Modřany B Hladišová M.
83 23. 1. 2019, 19:20 Meteor G - Španielka Činátl R.
84 24. 1. 2019, 20:30 Michle - Dansport B Kuběna R.
15. kolo
86 31. 1. 2019, 20:00 Dansport B - Meteor G Kotrč M.
87 28. 1. 2019, 19:00 Španielka - Přír. vědy C Skřivánková J.
88 1. 2. 2019, 19:30 Modřany B - Modřany C Kalina J.
89 28. 1. 2019, 20:30 Kyje - Prosek Rychlík D.
90 30. 1. 2019, 19:30 Meteor F - Dansport A Kohlmann T.
16. kolo
92 7. 2. 2019, 20:00 Dansport A - Kyje Šauer M.
93 8. 2. 2019, 17:20 Prosek - Modřany B Činátl R.
94 8. 2. 2019, 19:30 Modřany C - Španielka Činátl D.
95 4. 2. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Dansport B Blažek M.
96 6. 2. 2019, 19:20 Meteor G - Michle Buchar T.
17. kolo
98 28. 2. 2019, 20:30 Michle - Přír. vědy C Hladišová M.
99 1. 3. 2019, 18:00 Dansport B - Modřany C Zápotocká V.
100 25. 2. 2019, 19:00 Španielka - Prosek Poláček J.
101 1. 3. 2019, 19:30 Modřany B - Dansport A Kuběna R.
102 25. 2. 2019, 20:30 Kyje - Meteor F Horbowyj V.
18. kolo
104 6. 3. 2019, 19:30 Meteor F - Modřany B Drbal P.
105 7. 3. 2019, 20:00 Dansport A - Španielka Šauer M.
106 8. 3. 2019, 17:20 Prosek - Dansport B Michálková D.
107 8. 3. 2019, 19:30 Modřany C - Michle Velinov E.
108 4. 3. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Meteor G Zich J.
19. kolo
110 13. 3. 2019, 19:20 Meteor G - Modřany C Michálková D.
111 14. 3. 2019, 20:30 Michle - Prosek Zich J.
112 14. 3. 2019, 20:00 Dansport B - Dansport A Poláček J.
113 11. 3. 2019, 19:00 Španielka - Meteor F Kotrč M.
114 15. 3. 2019, 19:30 Modřany B - Kyje Kalina J.
20. kolo
116 18. 3. 2019, 20:30 Kyje - Španielka Rychlík D.
117 20. 3. 2019, 19:30 Meteor F - Dansport B Nedbálek A.
118 21. 3. 2019, 20:00 Dansport A - Michle Farář P.
119 22. 3. 2019, 17:20 Prosek - Meteor G Škoda Z.
120 22. 3. 2019, 19:30 Modřany C - Přír. vědy C Činátl D.
21. kolo
122 25. 3. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Prosek Kohlmann T.
123 27. 3. 2019, 19:20 Meteor G - Dansport A Dušek P.
124 28. 3. 2019, 20:30 Michle - Meteor F Velinov E.
125 29. 3. 2019, 18:00 Dansport B - Kyje Pítr V.
126 25. 3. 2019, 19:00 Španielka - Modřany B Skřivánková J.
22. kolo
128 5. 4. 2019, 19:30 Modřany B - Dansport B Luptáková P.
129 1. 4. 2019, 20:30 Kyje - Michle Popadinec B.
130 3. 4. 2019, 19:30 Meteor F - Meteor G Tkáč A.
131 4. 4. 2019, 20:00 Dansport A - Přír. vědy C Bauer J.
132 5. 4. 2019, 17:20 Prosek - Modřany C Buchar T.
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, tel: 245 006 216, mobil: 778 004 538, e-mail: praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018