Mládež
27. 12. 2019
Prague Volleyball Games 2019

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Mistrovství Prahy mužů Mistrovstí Prahy mužů 2019/2020
1. kolo
1 30. 9. 2019, 18:00 Prosek B - .
2 30. 9. 2019, 18:00 Dansport A - Modřany C .
3 30. 9. 2019, 18:00 Meteor F - Michle .
4 30. 9. 2019, 18:00 Španielka - Meteor G .
5 30. 9. 2019, 18:00 Modřany B - Přír. vědy C .
6 30. 9. 2019, 18:00 Kyje - Dansport B .
2. kolo
7 7. 10. 2019, 18:00 - Dansport B .
8 7. 10. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Kyje .
9 7. 10. 2019, 18:00 Meteor G - Modřany B .
10 7. 10. 2019, 18:00 Michle - Španielka .
11 7. 10. 2019, 18:00 Modřany C - Meteor F .
12 7. 10. 2019, 18:00 Prosek B - Dansport A .
3. kolo
13 14. 10. 2019, 18:00 Dansport A - .
14 14. 10. 2019, 18:00 Meteor F - Prosek B .
15 14. 10. 2019, 18:00 Španielka - Modřany C .
16 14. 10. 2019, 18:00 Modřany B - Michle .
17 14. 10. 2019, 18:00 Kyje - Meteor G .
18 14. 10. 2019, 18:00 Dansport B - Přír. vědy C .
4. kolo
19 21. 10. 2019, 18:00 - Přír. vědy C .
20 21. 10. 2019, 18:00 Meteor G - Dansport B .
21 21. 10. 2019, 18:00 Michle - Kyje .
22 21. 10. 2019, 18:00 Modřany C - Modřany B .
23 21. 10. 2019, 18:00 Prosek B - Španielka .
24 21. 10. 2019, 18:00 Dansport A - Meteor F .
5. kolo
25 28. 10. 2019, 18:00 Meteor F - .
26 28. 10. 2019, 18:00 Španielka - Dansport A .
27 28. 10. 2019, 18:00 Modřany B - Prosek B .
28 28. 10. 2019, 18:00 Kyje - Modřany C .
29 28. 10. 2019, 18:00 Dansport B - Michle .
30 28. 10. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Meteor G .
6. kolo
31 4. 11. 2019, 18:00 - Meteor G .
32 4. 11. 2019, 18:00 Michle - Přír. vědy C .
33 4. 11. 2019, 18:00 Modřany C - Dansport B .
34 4. 11. 2019, 18:00 Prosek B - Kyje .
35 4. 11. 2019, 18:00 Dansport A - Modřany B .
36 4. 11. 2019, 18:00 Meteor F - Španielka .
7. kolo
37 11. 11. 2019, 18:00 Španielka - .
38 11. 11. 2019, 18:00 Modřany B - Meteor F .
39 11. 11. 2019, 18:00 Kyje - Dansport A .
40 11. 11. 2019, 18:00 Dansport B - Prosek B .
41 11. 11. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Modřany C .
42 11. 11. 2019, 18:00 Meteor G - Michle .
8. kolo
43 18. 11. 2019, 18:00 - Michle .
44 18. 11. 2019, 18:00 Modřany C - Meteor G .
45 18. 11. 2019, 18:00 Prosek B - Přír. vědy C .
46 18. 11. 2019, 18:00 Dansport A - Dansport B .
47 18. 11. 2019, 18:00 Meteor F - Kyje .
48 18. 11. 2019, 18:00 Španielka - Modřany B .
9. kolo
49 25. 11. 2019, 18:00 Modřany B - .
50 25. 11. 2019, 18:00 Kyje - Španielka .
51 25. 11. 2019, 18:00 Dansport B - Meteor F .
52 25. 11. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Dansport A .
53 25. 11. 2019, 18:00 Meteor G - Prosek B .
54 25. 11. 2019, 18:00 Michle - Modřany C .
10. kolo
55 2. 12. 2019, 18:00 - Modřany C .
56 2. 12. 2019, 18:00 Prosek B - Michle .
57 2. 12. 2019, 18:00 Dansport A - Meteor G .
58 2. 12. 2019, 18:00 Meteor F - Přír. vědy C .
59 2. 12. 2019, 18:00 Španielka - Dansport B .
60 2. 12. 2019, 18:00 Modřany B - Kyje .
11. kolo
61 9. 12. 2019, 18:00 Kyje - .
62 9. 12. 2019, 18:00 Dansport B - Modřany B .
63 9. 12. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Španielka .
64 9. 12. 2019, 18:00 Meteor G - Meteor F .
65 9. 12. 2019, 18:00 Michle - Dansport A .
66 9. 12. 2019, 18:00 Modřany C - Prosek B .
12. kolo
67 6. 1. 2020, 18:00 - Prosek B .
68 6. 1. 2020, 18:00 Modřany C - Dansport A .
69 6. 1. 2020, 18:00 Michle - Meteor F .
70 6. 1. 2020, 18:00 Meteor G - Španielka .
71 6. 1. 2020, 18:00 Přír. vědy C - Modřany B .
72 6. 1. 2020, 18:00 Dansport B - Kyje .
14. kolo
79 20. 1. 2020, 18:00 - Dansport A .
80 20. 1. 2020, 18:00 Prosek B - Meteor F .
81 20. 1. 2020, 18:00 Modřany C - Španielka .
82 20. 1. 2020, 18:00 Michle - Modřany B .
83 20. 1. 2020, 18:00 Meteor G - Kyje .
84 20. 1. 2020, 18:00 Přír. vědy C - Dansport B .
15. kolo
85 27. 1. 2020, 18:00 Přír. vědy C - .
86 27. 1. 2020, 18:00 Dansport B - Meteor G .
87 27. 1. 2020, 18:00 Kyje - Michle .
88 27. 1. 2020, 18:00 Modřany B - Modřany C .
89 27. 1. 2020, 18:00 Španielka - Prosek B .
90 27. 1. 2020, 18:00 Meteor F - Dansport A .
16. kolo
91 3. 2. 2020, 18:00 - Meteor F .
92 3. 2. 2020, 18:00 Dansport A - Španielka .
93 3. 2. 2020, 18:00 Prosek B - Modřany B .
94 3. 2. 2020, 18:00 Modřany C - Kyje .
95 3. 2. 2020, 18:00 Michle - Dansport B .
96 3. 2. 2020, 18:00 Meteor G - Přír. vědy C .
17. kolo
97 10. 2. 2020, 18:00 Meteor G - .
98 10. 2. 2020, 18:00 Přír. vědy C - Michle .
99 10. 2. 2020, 18:00 Dansport B - Modřany C .
100 10. 2. 2020, 18:00 Kyje - Prosek B .
101 10. 2. 2020, 18:00 Modřany B - Dansport A .
102 10. 2. 2020, 18:00 Španielka - Meteor F .
18. kolo
103 2. 3. 2020, 18:00 - Španielka .
104 2. 3. 2020, 18:00 Meteor F - Modřany B .
105 2. 3. 2020, 18:00 Dansport A - Kyje .
106 2. 3. 2020, 18:00 Prosek B - Dansport B .
107 2. 3. 2020, 18:00 Modřany C - Přír. vědy C .
108 2. 3. 2020, 18:00 Michle - Meteor G .
19. kolo
109 9. 3. 2020, 18:00 Michle - .
110 9. 3. 2020, 18:00 Meteor G - Modřany C .
111 9. 3. 2020, 18:00 Přír. vědy C - Prosek B .
112 9. 3. 2020, 18:00 Dansport B - Dansport A .
113 9. 3. 2020, 18:00 Kyje - Meteor F .
114 9. 3. 2020, 18:00 Modřany B - Španielka .
20. kolo
115 16. 3. 2020, 18:00 - Modřany B .
116 16. 3. 2020, 18:00 Španielka - Kyje .
117 16. 3. 2020, 18:00 Meteor F - Dansport B .
118 16. 3. 2020, 18:00 Dansport A - Přír. vědy C .
119 16. 3. 2020, 18:00 Prosek B - Meteor G .
120 16. 3. 2020, 18:00 Modřany C - Michle .
21. kolo
121 23. 3. 2020, 18:00 Modřany C - .
122 23. 3. 2020, 18:00 Michle - Prosek B .
123 23. 3. 2020, 18:00 Meteor G - Dansport A .
124 23. 3. 2020, 18:00 Přír. vědy C - Meteor F .
125 23. 3. 2020, 18:00 Dansport B - Španielka .
126 23. 3. 2020, 18:00 Kyje - Modřany B .
22. kolo
127 30. 3. 2020, 18:00 - Kyje .
128 30. 3. 2020, 18:00 Modřany B - Dansport B .
129 30. 3. 2020, 18:00 Španielka - Přír. vědy C .
130 30. 3. 2020, 18:00 Meteor F - Meteor G .
131 30. 3. 2020, 18:00 Dansport A - Michle .
132 30. 3. 2020, 18:00 Prosek B - Modřany C .
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018