Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. kolo
2 15. 9. 2018, 10:00 Opava - TJ Ostrava B 1:3 (27,-16,-15,-15)
3 15. 9. 2018, 10:00 VK Karviná, z.s. - Sportovní klub policie Bruntál z.s. 3:0 (9,11,17)
4 15. 9. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poruba 3:0 (13,20,17)
2. kolo
6 15. 9. 2018, 14:00 Opava - TJ Ostrava B 1:3 (15,-22,-16,-17)
7 15. 9. 2018, 14:00 VK Karviná, z.s. - Sportovní klub policie Bruntál z.s. 3:1 (19,-21,9,11)
8 15. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poruba 3:1 (9,10,-23,19)
3. kolo
10 22. 9. 2018, 10:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 2:3 (22,-15,23,-20,-11)
11 22. 9. 2018, 10:00 TJ Ostrava B - VK Karviná, z.s. 0:3 (-13,-9,-4)
12 22. 9. 2018, 10:00 TJ Krnov - Opava 2:3 (3,-21,17,-7,-9)
4. kolo
14 22. 9. 2018, 14:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 0:3 (-23,-17,-17)
15 22. 9. 2018, 14:00 TJ Ostrava B - VK Karviná, z.s. 0:3 (-17,-15,-14)
16 22. 9. 2018, 14:00 TJ Krnov - Opava 3:0 (19,20,14)
5. kolo
18 6. 10. 2018, 10:00 VK Karviná, z.s. - TJ Krnov Weisser V.
19 6. 10. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - TJ Ostrava B Šrámek R.
20 6. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - Sportovní klub policie Bruntál z.s. Friedel P.
6. kolo
22 6. 10. 2018, 14:00 VK Karviná, z.s. - TJ Krnov Weisser V.
23 6. 10. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - TJ Ostrava B Šrámek R.
24 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - Sportovní klub policie Bruntál z.s. Friedel P.
7. kolo
26 13. 10. 2018, 10:00 TJ Ostrava B - Tělocvičná jednota Sokol Poruba Friedel P.
27 13. 10. 2018, 10:00 TJ Krnov - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. Kylnarová L.
28 13. 10. 2018, 10:00 Opava - VK Karviná, z.s. Fričová A.
8. kolo
30 13. 10. 2018, 14:00 TJ Ostrava B - Tělocvičná jednota Sokol Poruba Friedel P.
31 13. 10. 2018, 14:00 TJ Krnov - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. Kylnarová L.
32 13. 10. 2018, 14:00 Opava - VK Karviná, z.s. Fričová A.
9. kolo
34 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Opava Fričová A.
35 20. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - TJ Krnov Kollár R.
36 20. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - TJ Ostrava B Gütler J.
10. kolo
38 20. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Opava Fričová A.
39 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - TJ Krnov Kollár R.
40 20. 10. 2018, 14:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - TJ Ostrava B Gütler J.
11. kolo
42 3. 11. 2018, 10:00 TJ Krnov - Sportovní klub policie Bruntál z.s. Fričová A.
43 3. 11. 2018, 10:00 Opava - Tělocvičná jednota Sokol Poruba Gütler J.
44 3. 11. 2018, 10:00 VK Karviná, z.s. - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. Winkler O.
12. kolo
46 3. 11. 2018, 14:00 TJ Krnov - Sportovní klub policie Bruntál z.s. Fričová A.
47 3. 11. 2018, 14:00 Opava - Tělocvičná jednota Sokol Poruba Gütler J.
48 3. 11. 2018, 14:00 VK Karviná, z.s. - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. Winkler O.
13. kolo
50 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - VK Karviná, z.s. Lžičař D.
51 10. 11. 2018, 10:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - Opava Kylnarová L.
52 10. 11. 2018, 10:00 TJ Ostrava B - TJ Krnov Winkler O.
14. kolo
54 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - VK Karviná, z.s. Lžičař D.
55 10. 11. 2018, 14:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - Opava Kylnarová L.
56 10. 11. 2018, 14:00 TJ Ostrava B - TJ Krnov Winkler O.
15. kolo
58 17. 11. 2018, 10:00 TJ Ostrava B - Opava Šrámek R.
59 17. 11. 2018, 10:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - VK Karviná, z.s. Fričová A.
60 17. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. Vítek R.
16. kolo
62 17. 11. 2018, 14:00 TJ Ostrava B - Opava Šrámek R.
63 17. 11. 2018, 14:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - VK Karviná, z.s. Fričová A.
64 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. Vítek R.
17. kolo
66 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Sportovní klub policie Bruntál z.s. .
67 24. 11. 2018, 10:00 VK Karviná, z.s. - TJ Ostrava B .
68 24. 11. 2018, 10:00 Opava - TJ Krnov .
18. kolo
70 24. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Sportovní klub policie Bruntál z.s. .
71 24. 11. 2018, 14:00 VK Karviná, z.s. - TJ Ostrava B .
72 24. 11. 2018, 14:00 Opava - TJ Krnov .
19. kolo
74 1. 12. 2018, 10:00 TJ Krnov - VK Karviná, z.s. .
75 1. 12. 2018, 10:00 TJ Ostrava B - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
76 1. 12. 2018, 10:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poruba .
20. kolo
78 1. 12. 2018, 14:00 TJ Krnov - VK Karviná, z.s. .
79 1. 12. 2018, 14:00 TJ Ostrava B - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
80 1. 12. 2018, 14:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poruba .
21. kolo
82 9. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - TJ Ostrava B .
83 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - TJ Krnov .
84 8. 12. 2018, 10:00 VK Karviná, z.s. - Opava .
22. kolo
86 9. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - TJ Ostrava B .
87 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - TJ Krnov .
88 8. 12. 2018, 14:00 VK Karviná, z.s. - Opava .
23. kolo
90 15. 12. 2018, 10:00 Opava - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
91 15. 12. 2018, 10:00 TJ Krnov - Tělocvičná jednota Sokol Poruba .
92 15. 12. 2018, 10:00 TJ Ostrava B - Sportovní klub policie Bruntál z.s. .
24. kolo
94 15. 12. 2018, 14:00 Opava - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
95 15. 12. 2018, 14:00 TJ Krnov - Tělocvičná jednota Sokol Poruba .
96 15. 12. 2018, 14:00 TJ Ostrava B - Sportovní klub policie Bruntál z.s. .
25. kolo
98 19. 1. 2019, 10:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - TJ Krnov .
99 19. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - Opava .
100 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - VK Karviná, z.s. .
26. kolo
102 19. 1. 2019, 14:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - TJ Krnov .
103 19. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poruba - Opava .
104 19. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - VK Karviná, z.s. .
27. kolo
106 26. 1. 2019, 10:00 VK Karviná, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poruba .
107 26. 1. 2019, 10:00 Opava - Sportovní klub policie Bruntál z.s. .
108 26. 1. 2019, 10:00 TJ Krnov - TJ Ostrava B .
28. kolo
110 26. 1. 2019, 14:00 VK Karviná, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poruba .
111 26. 1. 2019, 14:00 Opava - Sportovní klub policie Bruntál z.s. .
112 26. 1. 2019, 14:00 TJ Krnov - TJ Ostrava B .
© ČVS 2015-2018