Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Řídící soutěže: Mgr. Hana Zelová Adresa: Sokolovská 1222/36, 708 00 Ostrava-Poruba M: 736 503 708 email: zelova.sskostrava(at)gmail.com
1. kolo
1 17. 9. 2017, 10:00 Blue Volley Ostrava - Volejbal Ostrava, s.r.o. utkání 1,4,7 - pořadatel: Blue Volley Ostrava, NÁHRADNÍ HALA 1:2 (-12,28,-7)
2 16. 9. 2017, 10:00 VK Valašské Meziříčí - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí utkání 2,5,8 - pořadatel: VK Valašské Meziříčí 2:0 (14,21)
3 5. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A - TJ Odry utkání 3,6,9 - pořadatel: TJ Sokol Mosty u Jablunkova Pszczolka K.
2. kolo
4 17. 9. 2017, 13:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ Nový Jičín utkání 1,4,7 - pořadatel: Blue Volley Ostrava, NÁHRADNÍ HALA 2:0 (19,21)
5 16. 9. 2017, 13:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - Klub volejbalu Kopřivnice 2:0 (20,23)
6 5. 11. 2017, 13:00 TJ Odry - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. utkání 3,6,9 - pořadatel: TJ Sokol Mosty u Jablunkova Pszczolka K.
3. kolo
7 17. 9. 2017, 16:00 Blue Volley Ostrava - TJ Nový Jičín utkání 1,4,7 - pořadatel: Blue Volley Ostrava, NÁHRADNÍ HALA 1:2 (20,-20,-10)
8 16. 9. 2017, 16:00 VK Valašské Meziříčí - Klub volejbalu Kopřivnice 2:0 (14,21)
9 5. 11. 2017, 16:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. utkání 3,6,9 - pořadatel: TJ Sokol Mosty u Jablunkova Pszczolka K.
4. kolo
10 14. 10. 2017, 10:00 Blue Volley Ostrava - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. utkání 10,13,16 - pořadatek SKV Havířov Lech J.
11 14. 10. 2017, 10:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - Klub volejbalu Kopřivnice utkání 11,14,17 - pořadatel: Klub Volejbalu Kopřivnice Šrámek R.
12 14. 10. 2017, 10:00 TJ Nový Jičín - VK Valašské Meziříčí utkání 12,15,18 - pořadatel: TJ Nový Jičín Kubalová B.
5. kolo
13 14. 10. 2017, 13:00 Blue Volley Ostrava - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí Lech J.
14 14. 10. 2017, 13:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Šrámek R.
15 14. 10. 2017, 13:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Odry Kubalová B.
6. kolo
16 14. 10. 2017, 16:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Lech J.
17 14. 10. 2017, 16:00 Klub volejbalu Kopřivnice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Šrámek R.
18 14. 10. 2017, 16:00 TJ Nový Jičín - TJ Odry Kubalová B.
7. kolo
19 11. 11. 2017, 10:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - VK Valašské Meziříčí utkání 19,22,25 - pořadatel: Volejbal Ostrava, s.r.o. Friedelová V.
20 11. 11. 2017, 10:00 TJ Nový Jičín - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí utkání 20,23,26 - pořadatel: Red Volley Frýdlant n. Ostravicí Lech J.
21 11. 11. 2017, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice - TJ Odry utkání 21,24,27 - pořadatel: TJ Odry Škrabal O.
8. kolo
22 11. 11. 2017, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Friedelová V.
23 11. 11. 2017, 13:00 TJ Nový Jičín - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Lech J.
24 11. 11. 2017, 13:00 Blue Volley Ostrava - Klub volejbalu Kopřivnice Škrabal O.
9. kolo
25 11. 11. 2017, 16:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Friedelová V.
26 11. 11. 2017, 16:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Lech J.
27 11. 11. 2017, 16:00 Blue Volley Ostrava - TJ Odry Škrabal O.
10. kolo
28 2. 12. 2017, 10:00 Blue Volley Ostrava - VK Valašské Meziříčí utkání 28,31,34 - pořadatel: Blue Volley Ostrava Štefek I.
29 2. 12. 2017, 10:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí utkání 29,32,35 - pořadatel: Red Volley Frýdlant n. Ostravicí Vondráček J.
30 2. 12. 2017, 10:00 TJ Nový Jičín - Klub volejbalu Kopřivnice utkání 30,33,36 - pořadatel: Klub Volejbalu Kopřivnice Parolek L.
11. kolo
31 2. 12. 2017, 13:00 Blue Volley Ostrava - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Štefek I.
32 2. 12. 2017, 13:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Odry Vondráček J.
33 2. 12. 2017, 13:00 TJ Nový Jičín - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Parolek L.
12. kolo
34 2. 12. 2017, 16:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Štefek I.
35 2. 12. 2017, 16:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ Odry Vondráček J.
36 2. 12. 2017, 16:00 Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice Parolek L.
13. kolo
37 6. 1. 2018, 10:00 Blue Volley Ostrava - TJ Nový Jičín utkání 37,40,43 - pořadatel: TJ Nový Jičín Parolek L.
38 6. 1. 2018, 10:00 VK Valašské Meziříčí - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí utkání 38,41,44 - pořadatel: VK Valašské Meziříčí Habarta B.
39 6. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A - TJ Odry utkání 39,42,45 - pořadatel: TJ Odry Riedel S.
14. kolo
40 6. 1. 2018, 13:00 Blue Volley Ostrava - Volejbal Ostrava, s.r.o. Parolek L.
41 6. 1. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Klub volejbalu Kopřivnice Habarta B.
42 6. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Riedel S.
15. kolo
43 6. 1. 2018, 16:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ Nový Jičín Parolek L.
44 6. 1. 2018, 16:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - Klub volejbalu Kopřivnice Habarta B.
45 6. 1. 2018, 16:00 TJ Odry - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Riedel S.
16. kolo
46 20. 1. 2018, 10:00 Blue Volley Ostrava - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. utkání 46,49,52 - pořadatel: Volejbalový klub Ostrava Lžičař D.
47 20. 1. 2018, 10:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - Klub volejbalu Kopřivnice utkání 47,50,53 - pořadatel: Green Volley Beskydy Kohout K.
48 20. 1. 2018, 10:00 TJ Nový Jičín - VK Valašské Meziříčí utkání 48,51,54 - pořadatel: TJ Nový Jičín Habarta B.
17. kolo
49 20. 1. 2018, 13:00 Blue Volley Ostrava - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí Lžičař D.
50 20. 1. 2018, 13:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Kohout K.
51 20. 1. 2018, 13:00 TJ Nový Jičín - TJ Odry Habarta B.
18. kolo
52 20. 1. 2018, 16:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Lžičař D.
53 20. 1. 2018, 16:00 Klub volejbalu Kopřivnice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Kohout K.
54 20. 1. 2018, 16:00 TJ Odry - VK Valašské Meziříčí Habarta B.
19. kolo
55 17. 2. 2018, 10:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. utkání 55,58,61 - pořadatel: Volejbal Ostrava s.r.o. Prusek P.
56 17. 2. 2018, 10:00 Blue Volley Ostrava - Klub volejbalu Kopřivnice utkání 56,59,62 - pořadatel: Klub Volejbalu Kopřivnice Habarta B.
57 17. 2. 2018, 10:00 TJ Nový Jičín - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí utkání 57,60,63 - pořadatel: Red Volley Frýdlant n. Ostravicí Mertl J.
20. kolo
58 17. 2. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Prusek P.
59 17. 2. 2018, 13:00 TJ Odry - Klub volejbalu Kopřivnice Habarta B.
60 17. 2. 2018, 13:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Mertl J.
21. kolo
61 17. 2. 2018, 16:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - VK Valašské Meziříčí Prusek P.
62 17. 2. 2018, 16:00 Blue Volley Ostrava - TJ Odry Habarta B.
63 17. 2. 2018, 16:00 TJ Nový Jičín - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Mertl J.
22. kolo
64 3. 3. 2018, 10:00 TJ Nový Jičín - Klub volejbalu Kopřivnice utkání 64,67,70 - pořadatel: Volejbalový klub Ostrava Štefek I.
65 3. 3. 2018, 10:00 Blue Volley Ostrava - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A utkání 65,68,71 - pořadatel: Blue Volley Ostrava Vítek R.
66 3. 3. 2018, 10:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí utkání 66,69,72 - pořadatel: TJ Odry Kollár R.
23. kolo
67 3. 3. 2018, 13:00 TJ Nový Jičín - Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. Štefek I.
68 3. 3. 2018, 13:00 Blue Volley Ostrava - VK Valašské Meziříčí Vítek R.
69 3. 3. 2018, 13:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ Odry Kollár R.
24. kolo
70 3. 3. 2018, 16:00 Sportovní klub volejbalu Havířov, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice Štefek I.
71 3. 3. 2018, 16:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s. A Vítek R.
72 3. 3. 2018, 16:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Odry Kollár R.
© ČVS 2015