Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 8. 10. 2017, 09:00 Klatovy - Domažlice (JRI) pořadatel Klatovy 0:2 (-19,-22)
2 8. 10. 2017, 09:00 Kralovice - USK Slavia 0:2 (-19,-20)
3 8. 10. 2017, 10:30 Domažlice (JRI) - Kralovice 2:0 (18,24)
4 8. 10. 2017, 10:30 Klatovy - USK Slavia 0:2 (-20,-9)
5 8. 10. 2017, 12:00 Domažlice (JRI) - USK Slavia 0:2 (-15,-21)
6 8. 10. 2017, 12:00 Klatovy - Kralovice 2:0 (19,24)
2. kolo
7 12. 11. 2017, 09:00 Domažlice (JRI) - Klatovy pořadatel Domažlice 2:1 (-25,17,10)
8 12. 11. 2017, 10:00 Mirošov - Kralovice 0:2 (-15,-18)
9 12. 11. 2017, 11:00 Domažlice (JRI) - Mirošov 2:0 (21,23)
10 12. 11. 2017, 12:00 Klatovy - Kralovice 2:0 (18,21)
11 12. 11. 2017, 13:00 Klatovy - Mirošov 2:0 (17,8)
12 12. 11. 2017, 14:00 Domažlice (JRI) - Kralovice 2:0 (12,15)
3. kolo
13 3. 12. 2017, 09:00 USK Slavia - Mirošov pořadatel Mirošov 2:0 (3,11)
14 3. 12. 2017, 10:00 Domažlice (JRI) - Kralovice 2:0 (8,18)
15 3. 12. 2017, 11:00 Kralovice - USK Slavia 0:2 (-10,-7)
16 3. 12. 2017, 12:00 Domažlice (JRI) - Mirošov 2:0 (14,12)
17 3. 12. 2017, 13:00 Mirošov - Kralovice 0:2 (-22,-13)
18 3. 12. 2017, 14:00 Domažlice (JRI) - USK Slavia 1:2 (-17,21,-12)
4. kolo
19 21. 1. 2018, 09:00 Kralovice - USK Slavia pořadatel Kralovice 0:2 (-13,-18)
20 21. 1. 2018, 10:00 Klatovy - Mirošov 2:1 (9,-20,3)
21 21. 1. 2018, 11:00 Mirošov - Kralovice 0:2 (-15,-17)
22 21. 1. 2018, 12:00 Klatovy - USK Slavia 0:2 (-25,-19)
23 21. 1. 2018, 13:00 Mirošov - USK Slavia 0:2 (-11,-12)
24 21. 1. 2018, 14:00 Klatovy - Kralovice 1:2 (-25,18,-13)
5. kolo
25 4. 3. 2018, 09:00 Mirošov - USK Slavia pořadatel Plzeň (NH 15. ZŠ Plzeň) 0:2 (-6,-14)
26 4. 3. 2018, 10:00 Domažlice (JRI) - Klatovy 0:2 (-24,-22)
27 4. 3. 2018, 11:00 Klatovy - Mirošov 2:0 (7,11)
28 4. 3. 2018, 12:00 Domažlice (JRI) - USK Slavia 1:2 (12,-22,-16)
29 4. 3. 2018, 13:00 Klatovy - USK Slavia 2:1 (23,-26,13)
30 4. 3. 2018, 14:00 Domažlice (JRI) - Mirošov 2:0 (10,10)
6. kolo
31 25. 3. 2018, 09:00 Domažlice (JRI) - Klatovy pořadatel Domažlice 2:0 (21,22)
32 25. 3. 2018, 09:00 Mirošov - USK Slavia 0:2 (-8,-12)
33 25. 3. 2018, 10:00 Domažlice (JRI) - Kralovice 2:0 (17,21)
34 25. 3. 2018, 10:00 Klatovy - Mirošov 2:0 (12,9)
35 25. 3. 2018, 11:00 Klatovy - USK Slavia 0:2 (-13,-14)
36 25. 3. 2018, 11:00 Mirošov - Kralovice 0:2 (-16,-24)
37 25. 3. 2018, 12:00 Domažlice (JRI) - USK Slavia 0:2 (-23,-19)
38 25. 3. 2018, 12:00 Klatovy - Kralovice 2:0 (20,17)
39 25. 3. 2018, 13:00 Domažlice (JRI) - Mirošov 2:0 (10,21)
40 25. 3. 2018, 13:00 Kralovice - USK Slavia 0:2 (-10,-14)
© ČVS 2015-2018