Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 21. 10. 2018, 09:00 Loko Plzeň A - Loko Plzeň B pořadatel Lokomotiva .
2 21. 10. 2018, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Chodov .
3 21. 10. 2018, 11:00 Loko Plzeň A - Chodov .
4 21. 10. 2018, 12:00 Loko Plzeň B - 15. ZŠ Plzeň .
5 21. 10. 2018, 13:00 Loko Plzeň B - Chodov .
6 21. 10. 2018, 14:00 Loko Plzeň A - 15. ZŠ Plzeň .
2. kolo
7 25. 11. 2018, 09:00 Loko Plzeň B - 15. ZŠ Plzeň pořadatel 15. ZŠ Plzeň .
8 25. 11. 2018, 10:00 Loko Plzeň A - Chodov .
9 25. 11. 2018, 11:00 Loko Plzeň A - Loko Plzeň B .
10 25. 11. 2018, 12:00 15. ZŠ Plzeň - Chodov .
11 25. 11. 2018, 13:00 Loko Plzeň B - Chodov .
12 25. 11. 2018, 14:00 Loko Plzeň A - 15. ZŠ Plzeň .
3. kolo
13 9. 12. 2018, 09:00 Loko Plzeň A - Loko Plzeň B pořadatel Lokomotiva .
14 9. 12. 2018, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Chodov .
15 9. 12. 2018, 11:00 Loko Plzeň A - Chodov .
16 9. 12. 2018, 12:00 Loko Plzeň B - 15. ZŠ Plzeň .
17 9. 12. 2018, 13:00 Loko Plzeň B - Chodov .
18 9. 12. 2018, 14:00 Loko Plzeň A - 15. ZŠ Plzeň .
4. kolo
19 27. 1. 2019, 09:00 Loko Plzeň A - Loko Plzeň B pořadatel Lokomotiva .
20 27. 1. 2019, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Chodov .
21 27. 1. 2019, 11:00 Loko Plzeň A - Chodov .
22 27. 1. 2019, 12:00 Loko Plzeň B - 15. ZŠ Plzeň .
23 27. 1. 2019, 13:00 Loko Plzeň B - Chodov .
24 27. 1. 2019, 14:00 Loko Plzeň A - 15. ZŠ Plzeň .
5. kolo
25 17. 2. 2019, 09:00 Loko Plzeň B - 15. ZŠ Plzeň pořadatel 15. ZŠ Plzeň .
26 17. 2. 2019, 10:00 Loko Plzeň A - Chodov .
27 17. 2. 2019, 11:00 Loko Plzeň A - Loko Plzeň B .
28 17. 2. 2019, 12:00 15. ZŠ Plzeň - Chodov .
29 17. 2. 2019, 13:00 Loko Plzeň B - Chodov .
30 17. 2. 2019, 14:00 Loko Plzeň A - 15. ZŠ Plzeň .
6. kolo
31 31. 3. 2019, 09:00 Loko Plzeň A - Loko Plzeň B pořadatel Lokomotiva .
32 31. 3. 2019, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Chodov .
33 31. 3. 2019, 11:00 Loko Plzeň A - Chodov .
34 31. 3. 2019, 12:00 Loko Plzeň B - 15. ZŠ Plzeň .
35 31. 3. 2019, 13:00 Loko Plzeň B - Chodov .
36 31. 3. 2019, 14:00 Loko Plzeň A - 15. ZŠ Plzeň .
© ČVS 2015-2018