Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Reprezentace
20. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CUB - CZE
Reprezentace
21. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CZE - CHI
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 15. 10. 2017, 09:00 SK 15. ZŠ A - SK 15. ZŠ A Pořadí: 1. Klatovy A, 2. 15.ZŠ A, 3. 15. ZŠ B, 4. Rokycany A, 5. Loko A, 6. Domažlice, 7. Loko B, 8. Loko C, 9. Rokycany B, 10. Letná, 11. Klatovy B, 12. Kladruby, 13. 15. ZŠ C .
2. kolo
2 12. 11. 2017, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň A - TJ Lokomotiva Plzeň A Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Klatovy A, 3. 15.ZŠ A, 4. Loko A, 5. 15. ZŠ B, 6. Domažlice, 7. Loko B, 8. Rokycany B, 9. Loko C, 10. Letná, 11. Klatovy B, 12. 15. ZŠ C, 13. Kladruby .
3. kolo
3 3. 12. 2017, 09:00 Volejbal Domažlice - Volejbal Domažlice Pořadí: 1. Klatovy A, 2. Rokycany A, 3. 15.ZŠ A, 4. Domažlice, 5. Loko A, 6. Rokycany B, 7. 15. ZŠ B, 8. Loko B, 9. Letná, 10. Loko C, 11. Klatovy B, 12. 15. ZŠ C, 13. Kladruby .
4. kolo
4 14. 1. 2018, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany A Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Klatovy, 3. SK 15. ZŠ A, 4. Rokycany B, 5. Domažlice, 6. Loko B, 7. Letná, 8. Loko A, 9. 15. ZŠ B, 10. Loko C, 11. 15. ZŠ C, 12. Klatovy B, 13. Kladruby .
5. kolo
5 11. 2. 2018, 09:00 SK Volejbal Klatovy A - SK Volejbal Klatovy A Pořadí: 1. Klatovy A, 2. Rokycany A, 3. 15. ZŠ A, 4. Loko B, 5. Rokycany B, 6. Loko A, 7. 15. ZŠ B, 8. Domažlice, 9. Letná, 10. Loko C, 11. Klatovy B, 12. 15. ZŠ C, 13. Kladruby .
6. kolo
6 11. 3. 2018, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň B - TJ Lokomotiva Plzeň B Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Klatovy A, 3. 15. ZŠ A, 4. Loko B, 5. Loko A, 6, Letná, 7. Domažliuce, 8. Rokycany B, 9. Loko C, 10. 15. ZŠ B, 11. 15. ZŠ C, 12. Kladruby .
© ČVS 2015-2018