Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Vedoucí soutěže Mgr. Ludmila Haraštová, Nádražní 648, Polička, 57201, tel. 731180433, e-mail: harasta.frantisek@tiscali.cz
1. kolo
1 8. 10. 2017, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Spartak Polička pořadatel: Pardubice 2:0 (12,19)
2 8. 10. 2017, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Choceň volno Česká Třebová A, Česká Třebová B 0:2 (-10,-17)
3 8. 10. 2017, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Spartak Polička 0:2 (-13,-13)
4 8. 10. 2017, 12:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň 2:0 (13,13)
5 8. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 2:0 (11,11)
6 8. 10. 2017, 09:00 TJ Svitavy - Orel jednota Letohrad pořadatel Svitavy 2:0 (13,11)
7 8. 10. 2017, 10:00 VK Litomyšl - VO TJ Lanškroun 0:2 (-13,-13)
8 8. 10. 2017, 11:00 TJ Svitavy - VO TJ Lanškroun 0:2 (-11,-18)
9 8. 10. 2017, 12:00 VK Litomyšl - Orel jednota Letohrad 2:0 (13,6)
10 8. 10. 2017, 13:00 TJ Svitavy - VK Litomyšl 2:1 (18,-20,13)
2. kolo
11 22. 10. 2017, 09:00 TJ Spartak Polička - TJ Svitavy pořadatel Polička Harašta P.
12 22. 10. 2017, 10:00 Volejbalový klub Choceň - VK Litomyšl volno Lanškroun, Letohrad .
13 22. 10. 2017, 11:00 TJ Spartak Polička - VK Litomyšl .
14 22. 10. 2017, 12:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Svitavy .
15 22. 10. 2017, 13:00 TJ Spartak Polička - Volejbalový klub Choceň .
16 22. 10. 2017, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Energetik Chvaletice pořadatel Česká Třebová A Hübl F.
17 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Pardubice I. .
18 22. 10. 2017, 11:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. .
19 22. 10. 2017, 12:00 TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Energetik Chvaletice .
20 22. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová C .
3. kolo
21 5. 11. 2017, 09:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová A pořadatel Litomyšl Krátký M.
22 5. 11. 2017, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová C volno Chvaletice, Pardubice .
23 5. 11. 2017, 11:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová A .
24 5. 11. 2017, 12:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová C .
25 5. 11. 2017, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy .
26 5. 11. 2017, 09:00 VO TJ Lanškroun - Volejbalový klub Choceň pořadatel Lanškroun Janyšková R.
27 5. 11. 2017, 10:00 TJ Spartak Polička - Orel jednota Letohrad .
28 5. 11. 2017, 11:00 TJ Spartak Polička - VO TJ Lanškroun .
29 5. 11. 2017, 12:00 Orel jednota Letohrad - Volejbalový klub Choceň .
30 5. 11. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - Orel jednota Letohrad .
4. kolo
31 26. 11. 2017, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl pořadatel Chvaletice Sobotka V.
32 26. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy volno Choceň, Polička .
33 26. 11. 2017, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy .
34 26. 11. 2017, 12:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
35 26. 11. 2017, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. .
36 26. 11. 2017, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A - VO TJ Lanškroun pořadatel Česká Třebová A Maťátko V.
37 26. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová C - Orel jednota Letohrad .
38 26. 11. 2017, 11:00 TJ Sokol Česká Třebová A - Orel jednota Letohrad .
39 26. 11. 2017, 12:00 TJ Sokol Česká Třebová C - VO TJ Lanškroun .
40 26. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová C .
5. kolo
41 10. 12. 2017, 09:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Česká Třebová A pořadatel Choceň Husák J.
42 10. 12. 2017, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová C volno Litomyšl, Svitavy .
43 10. 12. 2017, 11:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Česká Třebová C .
44 10. 12. 2017, 12:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová A .
45 10. 12. 2017, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Spartak Polička .
46 10. 12. 2017, 09:00 VO TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice pořadatel Lanškroun Janyšková R.
47 10. 12. 2017, 10:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. .
48 10. 12. 2017, 11:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. .
49 10. 12. 2017, 12:00 Orel jednota Letohrad - TJ Energetik Chvaletice .
50 10. 12. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - Orel jednota Letohrad .
6. kolo
51 7. 1. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Choceň pořadatel Chvaletice Sobotka V.
52 7. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Spartak Polička volno Česká Třebová A, Česká Třebová B .
53 7. 1. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Spartak Polička .
54 7. 1. 2018, 12:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň .
55 7. 1. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. .
56 7. 1. 2018, 09:00 VK Litomyšl - VO TJ Lanškroun pořadatel Litomyšl Frantová M.
57 7. 1. 2018, 10:00 TJ Svitavy - Orel jednota Letohrad .
58 7. 1. 2018, 11:00 TJ Svitavy - VO TJ Lanškroun .
59 7. 1. 2018, 12:00 VK Litomyšl - Orel jednota Letohrad .
60 7. 1. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy .
7. kolo
61 21. 1. 2018, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Energetik Chvaletice pořadatel Česká Třebová B Maťátko V.
62 21. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Pardubice I. volno Lanškroun, Letohrad .
63 21. 1. 2018, 11:00 TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Energetik Chvaletice .
64 21. 1. 2018, 12:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. .
65 21. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová C .
66 21. 1. 2018, 09:00 Volejbalový klub Choceň - VK Litomyšl pořadatel Choceň Kostka M.
67 21. 1. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Svitavy .
68 21. 1. 2018, 11:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Svitavy .
69 21. 1. 2018, 12:00 TJ Spartak Polička - VK Litomyšl .
70 21. 1. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Spartak Polička .
8. kolo
71 25. 2. 2018, 09:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová C pořadatel Svitavy Frantová M.
72 25. 2. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová A volno Chvaletice, Pardubice .
73 25. 2. 2018, 11:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová C .
74 25. 2. 2018, 12:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová A .
75 25. 2. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy .
76 25. 2. 2018, 09:00 Orel jednota Letohrad - Volejbalový klub Choceň pořadatel Letohrad Motlová J.
77 25. 2. 2018, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Spartak Polička .
78 25. 2. 2018, 11:00 VO TJ Lanškroun - Volejbalový klub Choceň .
79 25. 2. 2018, 12:00 Orel jednota Letohrad - TJ Spartak Polička .
80 25. 2. 2018, 13:00 VO TJ Lanškroun - Orel jednota Letohrad .
9. kolo
81 4. 3. 2018, 09:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. pořadatel Letohrad Motlová J.
82 4. 3. 2018, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice volno Litomyšl, Svitavy .
83 4. 3. 2018, 11:00 Orel jednota Letohrad - TJ Energetik Chvaletice .
84 4. 3. 2018, 12:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. .
85 4. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Letohrad - VO TJ Lanškroun .
86 4. 3. 2018, 09:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová C pořadatel Polička Harašta F.
87 4. 3. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Česká Třebová A .
88 4. 3. 2018, 11:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Česká Třebová C .
89 4. 3. 2018, 12:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová A .
90 4. 3. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička - Volejbalový klub Choceň .
10. kolo
91 25. 3. 2018, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová C - Orel jednota Letohrad pořadatel Česká Třebová B Husák J.
92 25. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová A - VO TJ Lanškroun volno Choceň, Polička .
93 25. 3. 2018, 11:00 TJ Sokol Česká Třebová C - VO TJ Lanškroun .
94 25. 3. 2018, 12:00 TJ Sokol Česká Třebová A - Orel jednota Letohrad .
95 25. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová C .
96 25. 3. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy pořadatel Pardubice Slezák V.
97 25. 3. 2018, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl .
98 25. 3. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy .
99 25. 3. 2018, 12:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
100 25. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice .
© ČVS 2015