Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
KP starších žáků - zimní část - 1. výkonnostní skupina 
1. kolo
1 15. 10. 2017, 10:00 Kolín A - Odolena Voda Pořadatel: SK Volejbal Kolín A 2:0 (14,12)
2 15. 10. 2017, 10:00 Příbram A - Kralupy Pořadatel: 3 hřiště 2:0 (17,8)
3 15. 10. 2017, 10:00 Nymburk - Kladno 2:1 (20,-23,9)
4 15. 10. 2017, 10:00 Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-11,-14)
5 15. 10. 2017, 10:00 Kolín A - Kladno 2:0 (10,18)
6 15. 10. 2017, 10:00 Kralupy - Nymburk 0:2 (-13,-9)
7 15. 10. 2017, 10:00 Kladno - Odolena Voda 2:1 (-15,16,8)
8 15. 10. 2017, 10:00 Nymburk - Příbram A 0:2 (-21,-14)
9 15. 10. 2017, 10:00 Kralupy - Kolín A 0:2 (-12,-6)
2. kolo
10 12. 11. 2017, 10:00 Nymburk - Kolín A Pořadatel: Volleyball Nymburk Rakušan M., Licek J.
11 12. 11. 2017, 10:00 Příbram A - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště .
12 12. 11. 2017, 10:00 Kolín A - Odolena Voda .
13 12. 11. 2017, 10:00 Nymburk - Příbram A .
14 12. 11. 2017, 10:00 Příbram A - Kolín A .
15 12. 11. 2017, 10:00 Odolena Voda - Nymburk .
3. kolo
16 3. 12. 2017, 10:00 Kolín A - Kralupy Pořadatel: SK Volejbal Kolín A Kladivo P., Nastoupil V.
17 3. 12. 2017, 10:00 Kladno - Příbram A Pořadatel: 3 hřiště pro 1. a 2. skupinu .
18 3. 12. 2017, 10:00 Kralupy - Příbram A .
19 3. 12. 2017, 10:00 Kolín A - Kladno .
20 3. 12. 2017, 10:00 Kladno - Kralupy .
21 3. 12. 2017, 10:00 Příbram A - Kolín A .
4. kolo
22 14. 1. 2018, 10:00 Kladno - Kralupy Pořadatel: Kladno volejbal cz Duka J., Ibl J.
23 14. 1. 2018, 10:00 Nymburk - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště .
24 14. 1. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda .
25 14. 1. 2018, 10:00 Kladno - Nymburk .
26 14. 1. 2018, 10:00 Nymburk - Kralupy .
27 14. 1. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kladno .
5. kolo
28 11. 2. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda Pořadatel: TJ Kralupy Hrubý F., Šturm E.
29 11. 2. 2018, 10:00 Příbram A - Kladno Pořadatel: 2 hřiště .
30 11. 2. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kladno .
31 11. 2. 2018, 10:00 Kralupy - Příbram A .
32 11. 2. 2018, 10:00 Příbram A - Odolena Voda .
33 11. 2. 2018, 10:00 Kladno - Kralupy .
6. kolo
34 18. 2. 2018, 10:00 Příbram A - Kladno Pořadatel: VK Příbram A Svoboda J.
35 18. 2. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín A Pořadatel: 1 hřiště .
36 18. 2. 2018, 10:00 Kladno - Kolín A .
37 18. 2. 2018, 10:00 Příbram A - Nymburk .
38 18. 2. 2018, 10:00 Nymburk - Kladno .
39 18. 2. 2018, 10:00 Kolín A - Příbram A .
7. kolo
40 3. 3. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kralupy Pořadatel: AERO Odolena Voda Hrubý F.
41 3. 3. 2018, 10:00 Kolín A - Nymburk Pořadatel: 1 hřiště .
42 3. 3. 2018, 10:00 Kralupy - Nymburk .
43 3. 3. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kolín A .
44 3. 3. 2018, 10:00 Kolín A - Kralupy .
45 3. 3. 2018, 10:00 Nymburk - Odolena Voda .
© ČVS 2015