Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Krajský přebor mladších žáků
1. kolo
1 23. 9. 2018, 10:00 Kralupy - Kolín Pořadatel: TJ Kralupy 0:2 (-16,-10)
2 23. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kladno Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-20,-14)
3 23. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kladno 0:2 (-14,-21)
4 23. 9. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda A 0:2 (-6,-17)
5 23. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kolín 0:2 (-12,-15)
6 23. 9. 2018, 10:00 Kladno - Kralupy 2:0 (19,6)
7 23. 9. 2018, 10:00 Prosek - Odolena Voda B Pořadatel: SK Prosek Praha 2:0 (15,8)
8 23. 9. 2018, 10:00 Příbram - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (6,11)
9 23. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Nymburk 0:2 (-12,-13)
10 23. 9. 2018, 10:00 Prosek - Příbram 1:2 (-6,22,-15)
11 23. 9. 2018, 10:00 Příbram - Odolena Voda B 2:0 (4,18)
12 23. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Prosek 0:2 (-8,-9)
2. kolo
13 7. 10. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín Pořadatel: Volleyball Nymburk Nastoupil V. ,Licek J.
14 7. 10. 2018, 10:00 Příbram - Kladno Pořadatel: 2 hřiště .
15 7. 10. 2018, 10:00 Kolín - Kladno .
16 7. 10. 2018, 10:00 Nymburk - Příbram .
17 7. 10. 2018, 10:00 Příbram - Kolín .
18 7. 10. 2018, 10:00 Kladno - Nymburk .
19 7. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kralupy Pořadatel: AERO Odolena Voda A Hrubý F.
20 7. 10. 2018, 10:00 Prosek - Odolena Voda B Pořadatel: 1 hřiště .
21 7. 10. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda B .
22 7. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Prosek .
23 7. 10. 2018, 10:00 Prosek - Kralupy .
24 7. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Odolena Voda A .
3. kolo
25 4. 11. 2018, 10:00 Kolín - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín Novotný V. ,Tichý M.
26 4. 11. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda B Pořadatel: 2 hřiště .
27 4. 11. 2018, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B .
28 4. 11. 2018, 10:00 Kolín - Kralupy .
29 4. 11. 2018, 10:00 Kralupy - Nymburk .
30 4. 11. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Kolín .
31 4. 11. 2018, 10:00 Příbram - Prosek Pořadatel: VK Příbram Černý J.
32 4. 11. 2018, 10:00 Kladno - Odolena Voda A Pořadatel: 1 hřiště .
33 4. 11. 2018, 10:00 Prosek - Odolena Voda A .
34 4. 11. 2018, 10:00 Příbram - Kladno .
35 4. 11. 2018, 10:00 Kladno - Prosek .
36 4. 11. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Příbram .
4. kolo
37 9. 12. 2018, 10:00 Kladno - Prosek Pořadatel: Kladno volejbal cz Ibl J. ,Kubišta J.
38 9. 12. 2018, 10:00 Kolín - Odolena Voda B Pořadatel: 2 hřiště .
39 9. 12. 2018, 10:00 Prosek - Odolena Voda B .
40 9. 12. 2018, 10:00 Kladno - Kolín .
41 9. 12. 2018, 10:00 Kolín - Prosek .
42 9. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Kladno .
43 9. 12. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda A Pořadatel: TJ Kralupy Hrubý F. ,Šturm E.
44 9. 12. 2018, 10:00 Příbram - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
45 9. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk .
46 9. 12. 2018, 10:00 Kralupy - Příbram .
47 9. 12. 2018, 10:00 Příbram - Odolena Voda A .
48 9. 12. 2018, 10:00 Nymburk - Kralupy .
5. kolo
49 6. 1. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Příbram Pořadatel: AERO Odolena Voda B Hrubý F.
50 6. 1. 2019, 10:00 Kolín - Odolena Voda A Pořadatel: 1 hřiště .
51 6. 1. 2019, 10:00 Příbram - Odolena Voda A .
52 6. 1. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Kolín .
53 6. 1. 2019, 10:00 Kolín - Příbram .
54 6. 1. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B .
55 6. 1. 2019, 10:00 Nymburk - Prosek Pořadatel: Volleyball Nymburk Nastoupil V. ,Licek J.
56 6. 1. 2019, 10:00 Kladno - Kralupy Pořadatel: 2 hřiště .
57 6. 1. 2019, 10:00 Prosek - Kralupy .
58 6. 1. 2019, 10:00 Nymburk - Kladno .
59 6. 1. 2019, 10:00 Kladno - Prosek .
60 6. 1. 2019, 10:00 Kralupy - Nymburk .
6. kolo
61 10. 2. 2019, 10:00 Kolín - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín Novotný V. ,Tichý M.
62 10. 2. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Prosek Pořadatel: 2 hřiště .
63 10. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Prosek .
64 10. 2. 2019, 10:00 Kolín - Odolena Voda A .
65 10. 2. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk .
66 10. 2. 2019, 10:00 Prosek - Kolín .
67 10. 2. 2019, 10:00 Kladno - Odolena Voda B Pořadatel: Kladno volejbal cz Kubišta J. ,Ibl J.
68 10. 2. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy Pořadatel: 2 hřiště .
69 10. 2. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Kralupy .
70 10. 2. 2019, 10:00 Kladno - Příbram .
71 10. 2. 2019, 10:00 Příbram - Odolena Voda B .
72 10. 2. 2019, 10:00 Kralupy - Kladno .
7. kolo
73 7. 4. 2019, 10:00 Prosek - Kralupy Pořadatel: SK Prosek Praha Majstríková R.
74 7. 4. 2019, 10:00 Příbram - Kolín Pořadatel: 1 hřiště .
75 7. 4. 2019, 10:00 Kralupy - Kolín .
76 7. 4. 2019, 10:00 Prosek - Příbram .
77 7. 4. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy .
78 7. 4. 2019, 10:00 Kolín - Prosek .
79 7. 4. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B Pořadatel: AERO Odolena Voda A Hrubý F.
80 7. 4. 2019, 10:00 Nymburk - Kladno Pořadatel: 1 hřiště .
81 7. 4. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Kladno .
82 7. 4. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk .
83 7. 4. 2019, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B .
84 7. 4. 2019, 10:00 Kladno - Odolena Voda A .
© ČVS 2015-2018