Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Krajský přebor starších žákyň - podzimní část - skupina A
1. kolo
1 8. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 1:2 (19,-9,-11)
2 8. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav Pořadatel: 1 hřiště 1:2 (-15,17,-11)
3 8. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 1:2 (-22,20,-10)
4 8. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:1 (23,-17,11)
5 8. 9. 2018, 10:00 Pečky A - Kostomlaty nad Labem Pořadatel: 3 hřiště 2:1 (-15,18,7)
6 8. 9. 2018, 10:00 Pečky B - Kutná Hora 1:2 (-20,25,-8)
7 8. 9. 2018, 10:00 Pečky A - Kolín 0:2 (-18,-20)
8 8. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kutná Hora 2:0 (13,11)
9 8. 9. 2018, 10:00 Pečky B - Kostomlaty nad Labem 2:0 (13,25)
10 8. 9. 2018, 10:00 Pečky A - Kutná Hora 2:0 (13,22)
11 8. 9. 2018, 10:00 Pečky B - Kolín 0:2 (-12,-14)
12 8. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kostomlaty nad Labem 2:0 (12,12)
2. kolo
13 15. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kolín Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0:2 (-10,-17)
14 15. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kutná Hora Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (11,7)
15 15. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-19,-20)
16 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Pečky A Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-16)
17 15. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-13,-10)
18 15. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Pečky B 2:0 (16,21)
19 15. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Pečky A 0:2 (-8,-18)
20 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Pečky B 2:0 (21,15)
21 15. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Nymburk 0:2 (-20,-11)
22 15. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Pečky B 2:1 (20,-25,6)
23 15. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Pečky A 0:2 (-9,-16)
24 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk 0:2 (-15,-21)
3. kolo
25 22. 9. 2018, 10:00 Pečky A - Nymburk Pořadatel: TJ Spartak Pečky 0:2 (-26,-19)
26 22. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Pečky B Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (18,17)
27 22. 9. 2018, 10:00 Pečky B - Pečky A 0:2 (-6,-21)
28 22. 9. 2018, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (9,12)
29 22. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Pořadatel: 3 hřiště 1:2 (-24,20,-6)
30 22. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-16,-21)
31 22. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem 0:2 (-16,-19)
32 22. 9. 2018, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (24,25)
33 22. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Mladá Boleslav 2:0 (19,26)
34 22. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou 1:2 (23,-19,-11)
35 22. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem 1:2 (19,-22,-14)
36 22. 9. 2018, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav 2:1 (-18,23,7)
© ČVS 2015-2018