Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Krajský přebor mladších žákyň - podzimní část - skupina A
1. kolo
1 9. 9. 2018, 10:00 Kolín - Pečky Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
2 9. 9. 2018, 10:00 Pečky - Nymburk Pořadatel: 1 hřiště .
3 9. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín .
4 9. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
5 9. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Mělník Pořadatel: 2 hřiště .
6 9. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Mělník .
7 9. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem .
8 9. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mělník .
9 9. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem .
2. kolo
10 16. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Mladá Boleslav Pořadatel: Volleyball Nymburk .
11 16. 9. 2018, 10:00 Pečky - Kostomlaty nad Labem Pořadatel: 3 hřiště .
12 16. 9. 2018, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou .
13 16. 9. 2018, 10:00 Pečky - Mladá Boleslav .
14 16. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou .
15 16. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kostomlaty nad Labem .
16 16. 9. 2018, 10:00 Pečky - Benátky nad Jizerou .
17 16. 9. 2018, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
18 16. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kostomlaty nad Labem .
3. kolo
19 23. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Mladá Boleslav Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty nad Labem .
20 23. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 1 hřiště .
21 23. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kostomlaty nad Labem .
22 23. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Pečky Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
23 23. 9. 2018, 10:00 Mělník - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
24 23. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Kolín .
25 23. 9. 2018, 10:00 Mělník - Pečky .
26 23. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk .
27 23. 9. 2018, 10:00 Mělník - Kolín .
28 23. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Mělník .
© ČVS 2015-2018