Reprezentace
23. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - FIN
Reprezentace
23. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - SVK
Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724
1. kolo
1 24. 9. 2017, 10:00 ASK Lovosice - TJ Sokol Libochovice 3:2 (-22,-15,20,21,12)
2 9. 9. 2017, 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Litoměřice 3:0 (19,21,21)
2. kolo
3 24. 9. 2017, 14:00 ASK Lovosice - TJ Sokol Libochovice 0:3 (-18,-13,-19)
4 9. 9. 2017, 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Litoměřice 1:3 (-24,14,-18,-20)
3. kolo
5 16. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Libochovice - TJ Sokol Litoměřice 3:1 (-22,20,19,23)
6 16. 9. 2017, 10:00 VK Roudnice nad Labem - ASK Lovosice 2:3 (-16,-16,21,14,-17)
4. kolo
7 16. 9. 2017, 14:00 TJ Sokol Libochovice - TJ Sokol Litoměřice 3:1 (24,18,-20,20)
8 16. 9. 2017, 14:00 VK Roudnice nad Labem - ASK Lovosice 2:3 (18,-17,-22,23,-18)
5. kolo
9 23. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Litoměřice - ASK Lovosice 1:3 (-23,-20,23,-17)
10 23. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Libochovice - VK Roudnice nad Labem 2:3 (-20,-25,26,20,-10)
6. kolo
11 23. 9. 2017, 14:00 TJ Sokol Litoměřice - ASK Lovosice 3:1 (-24,9,19,22)
12 23. 9. 2017, 14:00 TJ Sokol Libochovice - VK Roudnice nad Labem 1:3 (-21,-23,19,-18)
7. kolo
13 12. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Libochovice - ASK Lovosice 3:1 (24,20,-15,25)
14 12. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Litoměřice - VK Roudnice nad Labem Kanchev I.
8. kolo
15 12. 5. 2018, 14:00 TJ Sokol Libochovice - ASK Lovosice 1:3 (-16,-18,15,-24)
16 12. 5. 2018, 14:00 TJ Sokol Litoměřice - VK Roudnice nad Labem Kanchev I.
9. kolo
17 19. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Litoměřice - TJ Sokol Libochovice Pavlovič P.
18 27. 5. 2018, 10:00 ASK Lovosice - VK Roudnice nad Labem Kanchev I.
10. kolo
19 19. 5. 2018, 14:00 TJ Sokol Litoměřice - TJ Sokol Libochovice Pavlovič P.
20 27. 5. 2018, 14:00 ASK Lovosice - VK Roudnice nad Labem Kanchev I.
11. kolo
21 28. 4. 2018, 10:00 ASK Lovosice - TJ Sokol Litoměřice 3:1 (16,22,-17,18)
22 26. 5. 2018, 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Libochovice Kanchev I.
12. kolo
23 28. 4. 2018, 14:00 ASK Lovosice - TJ Sokol Litoměřice 0:3 (-17,-10,-14)
24 26. 5. 2018, 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Libochovice Kanchev I.
© ČVS 2015-2018