Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
KP ZKY-2018/2019
1. kolo
1 7. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí pořadatel HB-Najb .
2 7. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A .
3 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Havlíčkův Brod .
4 7. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel VK Třebíč .
5 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
6 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
7 7. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Sokol Štoky .
8 7. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
9 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sokol Štoky .
10 17. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A pořadatel TJ Žďár nad Sáz .
11 17. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
12 17. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
2. kolo
13 14. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Jiskra HB-Pav .
14 14. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
15 14. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
16 14. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel TJ Sokol NV .
17 14. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
18 14. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí .
19 14. 10. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - TJ Sokol Štoky pořadatel OREL ČŘ .
20 14. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A .
21 14. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Orel jednota Červená Řečice A .
22 14. 10. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel KCTM .
23 14. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
24 14. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
3. kolo
25 28. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč pořadatel HB-Najb .
26 28. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice A .
27 28. 10. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Havlíčkův Brod .
28 30. 9. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - TJ Sokol Štoky pořadatel KCTM .
29 30. 9. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
30 30. 9. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
31 18. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Sokol NV .
32 18. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
33 18. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Nové Veselí .
34 28. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel CHS Chotěboř .
35 28. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
36 28. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A .
4. kolo
37 4. 11. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Havlíčkův Brod pořadatel KCTM .
38 4. 11. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Orel jednota Červená Řečice A .
39 4. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
40 4. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Štoky .
41 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
42 4. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky .
43 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Spartak Pelh .
44 4. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
45 4. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
46 4. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A pořadatel TJ Sokol NV .
47 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
48 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Nové Veselí .
5. kolo
49 11. 11. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel HB-Najb .
50 11. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
51 11. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Havlíčkův Brod .
52 11. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - TJ Sokol Štoky pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
53 11. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
54 11. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
55 11. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Sokol NV .
56 11. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
57 11. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Nové Veselí .
58 18. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A pořadatel CHS Chotěboř .
59 18. 11. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
60 18. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A .
6. kolo
61 2. 12. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Havlíčkův Brod pořadatel VK Třebíč .
62 2. 12. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
63 2. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč .
64 2. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel TJ Jiskra HB-Pav .
65 2. 12. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A .
66 2. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
67 2. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Orel jednota Červená Řečice A pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
68 2. 12. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
69 2. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
70 2. 12. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - TJ Sokol Štoky pořadatel KCTM .
71 2. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Nové Veselí .
72 2. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
7. kolo
73 16. 12. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Sokol Štoky pořadatel HB-Najb .
74 16. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
75 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Havlíčkův Brod .
76 16. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
77 16. 12. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
78 16. 12. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
79 16. 12. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel KCTM .
80 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A .
81 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
82 16. 12. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí pořadatel VK Třebíč .
83 16. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
84 16. 12. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
8. kolo
85 6. 1. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Havlíčkův Brod pořadatel KCTM .
86 6. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí .
87 6. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
88 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A pořadatel TJ Jiskra HB-Pav .
89 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
90 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
91 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Orel jednota Červená Řečice A pořadatel TJ Spartak Pelh .
92 6. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Orel jednota Červená Řečice A .
93 6. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
94 6. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Sokol Štoky .
95 6. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč .
96 6. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky .
9. kolo
97 20. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
98 20. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
99 20. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
100 20. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
101 20. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Nové Veselí .
102 20. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
103 20. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel VK Třebíč .
104 20. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
105 20. 1. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
106 20. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice A pořadatel TJ Sokol Štoky .
107 20. 1. 2019, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A .
108 20. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - TJ Sokol Štoky .
10. kolo
109 27. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
110 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Havlíčkův Brod .
111 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
112 13. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Žďár nad Sáz .
113 13. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
114 13. 1. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
115 27. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Nové Veselí pořadatel TJ Štoky .
116 27. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
117 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sokol Štoky .
118 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Orel jednota Červená Řečice A pořadatel TJ Světlá .
119 27. 1. 2019, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Volejbalový klub Třebíč .
120 27. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
11. kolo
121 10. 2. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Žďár nad Sáz .
122 10. 2. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Sokol Štoky .
123 10. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
124 10. 2. 2019, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel OREL ČŘ .
125 10. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Nové Veselí .
126 10. 2. 2019, 09:00 Nové Veselí - Orel jednota Červená Řečice A .
127 10. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A pořadatel TJ Spartak Pelh .
128 10. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
129 10. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
130 10. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
131 10. 2. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
132 10. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
Vedoucí soutěže p. Zdeněk Meitner, Pavlovova 14,586 04 Jihlava
© ČVS 2015-2018