Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. třída žen - Přebor Prahy dospělých 2017/18
1. kolo
1 12. 10. 2017, 18:30 Košíře A - Kobylisy A 2:3 (-22,-17,25,13,-10)
2 11. 10. 2017, 20:20 Meteor A - Kyje 2:3 (-20,-21,16,15,-11)
3 10. 10. 2017, 19:00 Slavoj - Střížkov změna začátku utkání a hřiště! 3:0 (16,17,22)
4 9. 10. 2017, 19:00 Kometa - Španielka B 2:3 (23,-23,-26,23,-12)
5 12. 10. 2017, 19:30 Břevnov - Přír. vědy A 0:3 (-23,-28,-27)
2. kolo
6 19. 10. 2017, 20:30 Kobylisy A - Přír. vědy A 2:3 (-23,19,21,-22,-9)
7 22. 10. 2017, 19:30 Španielka B - Břevnov 3:2 (-21,-18,11,13,8)
8 18. 10. 2017, 20:30 Střížkov - Kometa 3:0 (7,14,18)
9 16. 10. 2017, 18:20 Kyje - Slavoj 3:2 (-21,17,14,-21,14)
10 19. 10. 2017, 18:30 Košíře A - Meteor A 2:3 (24,23,-22,-23,-10)
3. kolo
11 25. 10. 2017, 20:20 Meteor A - Kobylisy A 3:1 (25,-20,9,18)
12 24. 10. 2017, 19:00 Slavoj - Košíře A změna začátku utkání a hřiště! 1:3 (-23,-11,25,-17)
13 23. 10. 2017, 19:00 Kometa - Kyje 0:3 (-21,-13,-19)
14 26. 10. 2017, 19:30 Břevnov - Střížkov 1:3 (-13,-16,25,-14)
15 14. 12. 2017, 19:20 Přír. vědy A - Španielka B nový termín!NT! Pítr V.
4. kolo
16 2. 11. 2017, 20:30 Kobylisy A - Španielka B 3:1 (24,-18,20,25)
17 1. 11. 2017, 20:30 Střížkov - Přír. vědy A 3:0 (16,16,17)
18 30. 10. 2017, 18:20 Kyje - Břevnov 3:0 (20,22,16)
19 2. 11. 2017, 18:30 Košíře A - Kometa 1:3 (24,-22,-16,-20)
20 1. 11. 2017, 20:20 Meteor A - Slavoj 1:3 (-25,16,-17,-13)
5. kolo
21 7. 11. 2017, 19:00 Slavoj - Kobylisy A změna začátku utkání a hřiště! 3:1 (20,-12,17,13)
22 6. 11. 2017, 19:00 Kometa - Meteor A 1:3 (16,-17,-14,-13)
23 9. 11. 2017, 19:30 Břevnov - Košíře A 0:3 (-20,-22,-13)
24 9. 11. 2017, 19:20 Přír. vědy A - Kyje 3:1 (26,22,-22,26)
25 3. 12. 2017, 19:30 Španielka B - Střížkov odloženo!NT! 3:0 (22,18,22)
6. kolo
26 16. 11. 2017, 20:30 Kobylisy A - Střížkov 0:3 (-22,-20,-22)
27 13. 11. 2017, 18:20 Kyje - Španielka B 3:1 (18,23,-25,12)
28 16. 11. 2017, 18:30 Košíře A - Přír. vědy A 0:3 (-23,-17,-16)
29 15. 11. 2017, 20:20 Meteor A - Břevnov 3:0 (17,16,18)
30 14. 11. 2017, 19:00 Slavoj - Kometa změna začátku utkání a hřiště! 0:3 (-16,-27,-14)
7. kolo
31 20. 11. 2017, 19:00 Kometa - Kobylisy A 0:3 (-16,-17,-20)
32 23. 11. 2017, 19:30 Břevnov - Slavoj 0:3 (-16,-19,-21)
33 23. 11. 2017, 19:20 Přír. vědy A - Meteor A 1:3 (-8,-16,23,-24)
34 26. 11. 2017, 19:30 Španielka B - Košíře A 3:1 (16,23,-17,8)
35 22. 11. 2017, 20:30 Střížkov - Kyje 3:2 (23,20,-14,-8,14)
8. kolo
36 30. 11. 2017, 20:30 Kobylisy A - Kyje 0:3 (-8,-21,-19)
37 30. 11. 2017, 18:30 Košíře A - Střížkov 3:0 (22,22,14)
38 29. 11. 2017, 20:20 Meteor A - Španielka B 3:0 (13,13,22)
39 28. 11. 2017, 19:00 Slavoj - Přír. vědy A změna začátku utkání a hřiště! 3:0 (13,21,20)
40 27. 11. 2017, 19:00 Kometa - Břevnov 3:1 (-23,23,17,20)
9. kolo
41 7. 12. 2017, 19:30 Břevnov - Kobylisy A 3:1 (23,-16,18,23)
42 7. 12. 2017, 19:20 Přír. vědy A - Kometa 1:3 (-19,-20,16,-21)
43 10. 12. 2017, 19:30 Španielka B - Slavoj 3:0 (20,23,12)
44 6. 12. 2017, 20:30 Střížkov - Meteor A 0:3 (-6,-20,-22)
45 7. 12. 2017, 18:30 Košíře A - Kyje změna pořadatelství! 0:3 (-15,-13,-17)
10. kolo
46 18. 1. 2018, 20:30 Kobylisy A - Košíře A Šedá V.
47 15. 1. 2018, 18:20 Kyje - Meteor A Horbowyj V.
48 17. 1. 2018, 20:30 Střížkov - Slavoj Strachanová I.
49 21. 1. 2018, 19:30 Španielka B - Kometa Farář P.
50 18. 1. 2018, 19:20 Přír. vědy A - Břevnov Zápotocká V.
11. kolo
51 25. 1. 2018, 19:20 Přír. vědy A - Kobylisy A Šauer M.
52 25. 1. 2018, 19:30 Břevnov - Španielka B Sukup V.
53 22. 1. 2018, 19:00 Kometa - Střížkov Hladišová M.
54 23. 1. 2018, 19:00 Slavoj - Kyje změna začátku utkání a hřiště! Skřivánková J.
55 24. 1. 2018, 20:20 Meteor A - Košíře A Bauer J.
12. kolo
56 1. 2. 2018, 20:30 Kobylisy A - Meteor A Šedá V.
57 1. 2. 2018, 18:30 Košíře A - Slavoj Farář P.
58 29. 1. 2018, 18:20 Kyje - Kometa Rychlík D.
59 31. 1. 2018, 20:30 Střížkov - Břevnov Hladišová M.
60 4. 2. 2018, 19:30 Španielka B - Přír. vědy A Kotrč M.
13. kolo
61 25. 2. 2018, 19:30 Španielka B - Kobylisy A Kotrč M.
62 22. 2. 2018, 19:20 Přír. vědy A - Střížkov Kristl V.
63 22. 2. 2018, 19:30 Břevnov - Kyje Zápotocká V.
64 19. 2. 2018, 19:00 Kometa - Košíře A Tkáč A.
65 20. 2. 2018, 19:00 Slavoj - Meteor A změna začátku utkání a hřiště! Syrový M.
14. kolo
66 1. 3. 2018, 20:30 Kobylisy A - Slavoj Kožár P.
67 28. 2. 2018, 20:20 Meteor A - Kometa Tkáč A.
68 1. 3. 2018, 18:30 Košíře A - Břevnov Drbal P.
69 26. 2. 2018, 18:20 Kyje - Přír. vědy A Strachanová I.
70 28. 2. 2018, 20:30 Střížkov - Španielka B Blažek M.
15. kolo
71 7. 3. 2018, 20:30 Střížkov - Kobylisy A Koumarová O.
72 11. 3. 2018, 19:30 Španielka B - Kyje Kotrč M.
73 8. 3. 2018, 19:20 Přír. vědy A - Košíře A Tvrz J.
74 8. 3. 2018, 19:30 Břevnov - Meteor A Kohlmann T.
75 5. 3. 2018, 19:00 Kometa - Slavoj Michálková D.
16. kolo
76 15. 3. 2018, 20:30 Kobylisy A - Kometa Rychlík D.
77 13. 3. 2018, 19:00 Slavoj - Břevnov změna začátku utkání a hřiště! Velinov E.
78 14. 3. 2018, 20:20 Meteor A - Přír. vědy A Nedbálek A.
79 15. 3. 2018, 18:30 Košíře A - Španielka B Skřivánková J.
80 12. 3. 2018, 18:20 Kyje - Střížkov Rychlík D.
17. kolo
81 19. 3. 2018, 18:20 Kyje - Kobylisy A Horbowyj V.
82 21. 3. 2018, 20:30 Střížkov - Košíře A Šedá V.
83 25. 3. 2018, 19:30 Španielka B - Meteor A Kotrč M.
84 22. 3. 2018, 19:20 Přír. vědy A - Slavoj Syrový M.
85 22. 3. 2018, 19:30 Břevnov - Kometa Hadrbolcová .
18. kolo
86 29. 3. 2018, 20:30 Kobylisy A - Břevnov Škoda Z.
87 26. 3. 2018, 19:00 Kometa - Přír. vědy A Zich J.
88 27. 3. 2018, 19:00 Slavoj - Španielka B změna začátku utkání a hřiště! Činátl R.
89 28. 3. 2018, 20:20 Meteor A - Střížkov Strachanová I.
90 26. 3. 2018, 18:20 Kyje - Košíře A změna pořadatelství! Pítr V.
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, tel: 245 006 216, mobil: 778 004 538, e-mail: caithamelova@volejbal.cz
© ČVS 2015