Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Reprezentace
21. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CZE - CHI
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
2. třída žen - Přebor Prahy dospělých 2017/18
1. kolo
1 5. 9. 2017, 17:30 ČZU B - Smíchov B 2:3 (-14,23,-10,13,-19)
2 5. 9. 2017, 17:30 Braník B - Vyšehrad A 2:3 (-19,-17,22,19,-9)
3 5. 9. 2017, 17:30 Start - Vysočany A 1:3 (20,-10,-22,-19)
4 3. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad C - Podolí odloženo!NT! 1:3 (-19,20,-19,-20)
5 5. 9. 2017, 17:30 Bohnice B - Modřany C 0:3 (-23,-20,-23)
2. kolo
6 7. 9. 2017, 17:30 Smíchov B - Modřany C 3:0 (12,13,23)
7 7. 9. 2017, 17:30 Podolí - Bohnice B 3:1 (13,-27,21,19)
8 7. 9. 2017, 17:30 Vysočany A - Vyšehrad C 3:0 (20,20,12)
9 7. 9. 2017, 17:30 Vyšehrad A - Start 0:3 (-22,-22,-20)
10 3. 5. 2018, 18:00 ČZU B - Braník B odloženo!NT! 3:0 (15,18,18)
3. kolo
11 12. 9. 2017, 17:30 Braník B - Smíchov B 0:3 (-22,-15,-25)
12 12. 9. 2017, 17:30 Start - ČZU B 2:3 (17,24,-23,-21,-13)
13 12. 9. 2017, 17:30 Vyšehrad C - Vyšehrad A 3:1 (20,23,-21,22)
14 12. 9. 2017, 17:30 Bohnice B - Vysočany A 1:3 (-22,-23,22,-16)
15 12. 9. 2017, 17:30 Modřany C - Podolí 0:3 (-19,-24,-19)
4. kolo
16 26. 4. 2018, 18:00 Smíchov B - Podolí odloženo!NT! 2:3 (22,-21,20,-21,-10)
17 26. 4. 2018, 18:00 Vysočany A - Modřany C odloženo!NT! 3:1 (16,-22,16,20)
18 26. 4. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Bohnice B odloženo!NT! 3:2 (-21,21,-22,23,6)
19 10. 5. 2018, 18:00 ČZU B - Vyšehrad C odloženo!NT! 3:0 (13,11,20)
20 14. 9. 2017, 17:30 Braník B - Start 3:0 (20,18,23)
5. kolo
21 19. 9. 2017, 17:30 Start - Smíchov B 3:2 (24,-21,-23,20,13)
22 19. 9. 2017, 17:30 Vyšehrad C - Braník B 3:0 (23,14,25)
23 19. 9. 2017, 17:30 Bohnice B - ČZU B 1:3 (29,-16,-17,-12)
24 19. 9. 2017, 17:30 Modřany C - Vyšehrad A 2:3 (10,-23,21,-28,-16)
25 10. 5. 2018, 18:00 Podolí - Vysočany A nový termín!NT! 0:3 (-19,-22,-22)
6. kolo
26 3. 5. 2018, 18:00 Smíchov B - Vysočany A odloženo!NT! 1:3 (23,-22,-19,-20)
27 21. 9. 2017, 17:30 Vyšehrad A - Podolí 0:3 (-18,-22,-18)
28 29. 5. 2018, 18:00 ČZU B - Modřany C odloženo!NT! 3:1 (21,-19,20,18)
29 21. 9. 2017, 17:30 Braník B - Bohnice B 3:0 (22,21,17)
30 21. 9. 2017, 17:30 Start - Vyšehrad C 3:2 (-23,19,18,-20,13)
7. kolo
31 26. 9. 2017, 17:30 Vyšehrad C - Smíchov B 3:2 (24,-13,18,-15,10)
32 26. 9. 2017, 17:30 Bohnice B - Start 3:1 (15,23,-20,15)
33 10. 5. 2018, 18:00 Modřany C - Braník B odloženo!NT! hřiště Braník! 3:2 (22,-25,-25,16,13)
34 26. 9. 2017, 17:30 Podolí - ČZU B 3:1 (21,-12,21,10)
35 26. 9. 2017, 17:30 Vysočany A - Vyšehrad A 0:3 (-21,-7,-23)
8. kolo
36 15. 5. 2018, 18:00 Smíchov B - Vyšehrad A 3:1 (16,-21,19,22)
37 15. 5. 2018, 18:00 ČZU B - Vysočany A 2:3 (-20,23,-23,21,-11)
38 15. 5. 2018, 18:00 Braník B - Podolí 3:0 (19,21,17)
39 15. 5. 2018, 18:00 Start - Modřany C 3:0 (11,16,20)
40 15. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad C - Bohnice B 3:0 (15,21,20)
9. kolo
41 17. 5. 2018, 18:00 Bohnice B - Smíchov B 0:3 (-23,-16,-16)
42 17. 5. 2018, 18:00 Modřany C - Vyšehrad C 3:2 (-18,22,-20,22,6)
43 17. 5. 2018, 18:00 Podolí - Start 0:3 (-18,-20,-14)
44 29. 5. 2018, 18:00 Vysočany A - Braník B odloženo!NT! 3:2 (-19,-23,12,21,8)
45 17. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad A - ČZU B 0:3 (-19,-19,-23)
10. kolo
46 22. 5. 2018, 18:00 Smíchov B - ČZU B 1:3 (-24,-27,23,-23)
47 22. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Braník B 1:3 (-20,-16,15,-20)
48 22. 5. 2018, 18:00 Vysočany A - Start 2:3 (-26,11,-18,18,-7)
49 22. 5. 2018, 18:00 Podolí - Vyšehrad C 3:0 (16,26,14)
50 22. 5. 2018, 18:00 Modřany C - Bohnice B 3:1 (17,25,-17,17)
11. kolo
51 24. 5. 2018, 18:00 Modřany C - Smíchov B 3:1 (-17,21,15,19)
52 24. 5. 2018, 18:00 Bohnice B - Podolí 0:3 (-18,-26,-17)
53 24. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad C - Vysočany A 0:3 (-14,-19,-14)
54 24. 5. 2018, 18:00 Start - Vyšehrad A 3:0 (18,12,12)
55 24. 5. 2018, 18:00 Braník B - ČZU B Holý P.
12. kolo
56 31. 5. 2018, 18:00 Smíchov B - Braník B 3:1 (-24,19,19,16)
57 31. 5. 2018, 18:00 ČZU B - Start 0:3 (-16,-21,-22)
58 31. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Vyšehrad C 3:0 (23,17,14)
59 31. 5. 2018, 18:00 Vysočany A - Bohnice B 3:0 (14,21,13)
60 31. 5. 2018, 18:00 Podolí - Modřany C 2:3 (15,-20,-24,22,-10)
13. kolo
61 5. 6. 2018, 18:00 Podolí - Smíchov B 0:3 (-15,-11,-18)
62 5. 6. 2018, 18:00 Modřany C - Vysočany A 3:2 (-23,7,-21,18,10)
63 5. 6. 2018, 18:00 Bohnice B - Vyšehrad A 0:3 (-11,-20,-15)
64 5. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad C - ČZU B 0:3
65 5. 6. 2018, 18:00 Start - Braník B 3:0 (23,11,21)
14. kolo
66 12. 6. 2018, 18:00 Smíchov B - Start 3:2 (-22,17,-17,23,12)
67 12. 6. 2018, 18:00 Braník B - Vyšehrad C 3:1 (-23,19,19,17)
68 19. 6. 2018, 18:00 ČZU B - Bohnice B odloženo!NT! 3:1 (14,-23,7,15)
69 12. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Modřany C 2:3 (-18,17,-12,12,-6)
70 12. 6. 2018, 18:00 Vysočany A - Podolí 2:3 (-15,24,24,-20,-10)
15. kolo
71 14. 6. 2018, 18:00 Vysočany A - Smíchov B 1:3 (-22,18,-14,-16)
72 14. 6. 2018, 18:00 Podolí - Vyšehrad A 3:2 (-16,24,23,-18,9)
73 14. 6. 2018, 18:00 Modřany C - ČZU B 3:1 (17,-19,22,23)
74 14. 6. 2018, 18:00 Bohnice B - Braník B 0:3 (-21,-24,-16)
75 14. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad C - Start 2:3 (-21,24,20,-8,-7)
16. kolo
76 21. 6. 2018, 18:00 Smíchov B - Vyšehrad C Kohlmann T.
77 21. 6. 2018, 18:00 Start - Bohnice B Koumarová O.
78 19. 6. 2018, 18:00 Braník B - Modřany C předehrávka!NT! 2:3 (19,-19,15,-15,-12)
79 21. 6. 2018, 18:00 ČZU B - Podolí Kristl V.
80 21. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Vysočany A Zápotocká V.
17. kolo
81 26. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Smíchov B Arendáč M.
82 26. 6. 2018, 18:00 Vysočany A - ČZU B Zich J.
83 26. 6. 2018, 18:00 Podolí - Braník B Pechá A.
84 26. 6. 2018, 18:00 Modřany C - Start Kalina J.
85 26. 6. 2018, 18:00 Bohnice B - Vyšehrad C Kotrč M.
18. kolo
86 28. 6. 2018, 18:00 Smíchov B - Bohnice B Kuběna R.
87 28. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad C - Modřany C Buchar T.
88 28. 6. 2018, 18:00 Start - Podolí Kužel Z.
89 28. 6. 2018, 18:00 Braník B - Vysočany A Sukup V.
90 28. 6. 2018, 18:00 ČZU B - Vyšehrad A Poláček J.
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, tel: 245 006 216, mobil: 778 004 538, e-mail: caithamelova@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018