Český volejbalový svaz - homepage UNIQA - generální partner českého volejbaluadidas
 

Soutěže

EX-M 1. část soutěže
EX-M 1. část soutěže
EX-M play-off
EX-M play-off
EX-M Baráž
EX-M Baráž
 
EX-Z 1. část soutěže
EX-Z 1. část soutěže
EX-Z nadstavba o 1.-5. místo
EX-Z nadstavba o 1.-5. místo
 
       
EX-Z nadstavba o 6.-9. místo
EX-Z nadstavba o 6.-9. místo
EX-Z play-off
EX-Z play-off
 
 
1-M 1. část soutěže
1-M 1. část soutěže
1-M play-off
1-M play-off
   
1-Z 1. část soutěže, skupina A
1-Z 1. část soutěže, skupina A
1-Z 1. část soutěže, skupina B
1-Z 1. část soutěže, skupina B
1-Z skupina o 1.-6. místo
1-Z skupina o 1.-6. místo
1-M skupina o 9.-12. místo
1-M skupina o 9.-12. místo
1-M kvalifikace
1-M kvalifikace
   
1-Z skupina o 7.-12. místo
1-Z skupina o 7.-12. místo
1-Z kvalifikace
1-Z kvalifikace
 
 
2-M skupina A
2-M skupina A
2-M skupina B
2-M skupina B
2-M skupina C
2-M skupina C
 
2-Z skupina A
2-Z skupina A
2-Z skupina B
2-Z skupina B
2-Z skupina C
2-Z skupina C
Kvalifikace o 2-M, skupina A
Kvalifikace o 2-M, skupina A
Kvalifikace o 2-M, skupina B
Kvalifikace o 2-M, skupina B
Kvalifikace o 2-M, skupina C
Kvalifikace o 2-M, skupina C
 
Kvalifikace o 2-Z, skupina A
Kvalifikace o 2-Z, skupina A
Kvalifikace o 2-Z, skupina B
Kvalifikace o 2-Z, skupina B
Kvalifikace o 2-Z, skupina C
Kvalifikace o 2-Z, skupina C
 
EX-JRI skupina A
EX-JRI skupina A
EX-JRI skupina B
EX-JRI skupina B
EX-JRI finálová skupina C
EX-JRI finálová skupina C
 
EX-JKY skupina A
EX-JKY skupina A
EX-JKY skupina B
EX-JKY skupina B
EX-JKY 1. finálový turnaj o 1.-4. místo
EX-JKY 1. finálový turnaj o 1.-4. místo
EX-JRI finálová skupina D
EX-JRI finálová skupina D
EX-JRI finále
EX-JRI finále
Kvalifikace o EX-JRI
Kvalifikace o EX-JRI
 
EX-JKY 2. finálový turnaj o 1.-4. místo
EX-JKY 2. finálový turnaj o 1.-4. místo
EX-JKY finálový turnaj o 5.-8. místo
EX-JKY finálový turnaj o 5.-8. místo
EX-JKY nadstavba o 1.-6. místo
EX-JKY nadstavba o 1.-6. místo
       
EX-JKY nadstavba o 7.-12. místo
EX-JKY nadstavba o 7.-12. místo
EX-JKY 1. kolo kvalifikace
EX-JKY 1. kolo kvalifikace
EX-JKY 2. kolo kvalifikace
EX-JKY 2. kolo kvalifikace
 
1-JRI skupina A
1-JRI skupina A
1-JRI skupina B
1-JRI skupina B
1-JRI skupina C
1-JRI skupina C
 
1-JKY skupina A
1-JKY skupina A
1-JKY skupina B
1-JKY skupina B
1-JKY skupina C
1-JKY skupina C
       
1-JKY skupina D
1-JKY skupina D
1-JKY skupina E
1-JKY skupina E
1-JKY skupina F
1-JKY skupina F
       
1-JKY o 1.-6. místo (A+B)
1-JKY o 1.-6. místo (A+B)
1-JKY o 1.-6. místo (C+D)
1-JKY o 1.-6. místo (C+D)
1-JKY o 1.-6. místo (E+F)
1-JKY o 1.-6. místo (E+F)
       
Kvalifikace o 1-JKY skupina A
Kvalifikace o 1-JKY skupina A
Kvalifikace o 1-JKY skupina B
Kvalifikace o 1-JKY skupina B
Kvalifikace o 1-JKY skupina C
Kvalifikace o 1-JKY skupina C
       
1-JKY o 7.-12. místo (A+B)
1-JKY o 7.-12. místo (A+B)
1-JKY o 7.-12. místo (C+D)
1-JKY o 7.-12. místo (C+D)
1-JKY o 7.-12. místo (E+F)
1-JKY o 7.-12. místo (E+F)
 
EX-KTI celkové pořadí
EX-KTI celkové pořadí
EX-KTI skupina A, 1. turnaj
EX-KTI skupina A, 1. turnaj
EX-KTI skupina B, 1. turnaj
EX-KTI skupina B, 1. turnaj
 
EX-KKY skupina A
EX-KKY skupina A
EX-KKY skupina B
EX-KKY skupina B
EX-KKY 1. finálový turnaj o 1.-4. místo
EX-KKY 1. finálový turnaj o 1.-4. místo
EX-KTI skupina C, 1. turnaj
EX-KTI skupina C, 1. turnaj
EX-KTI skupina A, 2. turnaj
EX-KTI skupina A, 2. turnaj
EX-KTI skupina B, 2. turnaj
EX-KTI skupina B, 2. turnaj
 
EX-KKY 2. finálový turnaj o 1.-4. místo
EX-KKY 2. finálový turnaj o 1.-4. místo
EX-KKY finálový turnaj o 5.-8. místo
EX-KKY finálový turnaj o 5.-8. místo
EX-KKY nadstavba o 1.-6. místo
EX-KKY nadstavba o 1.-6. místo
EX-KTI skupina C, 2. turnaj
EX-KTI skupina C, 2. turnaj
EX-KTI skupina A, 3. turnaj
EX-KTI skupina A, 3. turnaj
EX-KTI skupina B, 3. turnaj
EX-KTI skupina B, 3. turnaj
 
EX-KKY nadstavba o 7.-12. místo
EX-KKY nadstavba o 7.-12. místo
EX-KKY 1. kolo kvalifikace
EX-KKY 1. kolo kvalifikace
EX-KKY 2. kolo kvalifikace
EX-KKY 2. kolo kvalifikace
EX-KTI skupina C, 3. turnaj
EX-KTI skupina C, 3. turnaj
EX-KTI skupina A, 4. turnaj
EX-KTI skupina A, 4. turnaj
EX-KTI skupina B, 4. turnaj
EX-KTI skupina B, 4. turnaj
       
EX-KTI skupina C, 4. turnaj
EX-KTI skupina C, 4. turnaj
EX-KTI skupina A, 5. turnaj
EX-KTI skupina A, 5. turnaj
EX-KTI skupina B, 5. turnaj
EX-KTI skupina B, 5. turnaj
       
EX-KTI skupina C, 5. turnaj
EX-KTI skupina C, 5. turnaj
EX-KTI finále
EX-KTI finále
EX-KTI finálová skupina I
EX-KTI finálová skupina I
       
EX-KTI finálová skupina II
EX-KTI finálová skupina II
Kvalifikace o EX-KTI, skupina A
Kvalifikace o EX-KTI, skupina A
Kvalifikace o EX-KTI, skupina B
Kvalifikace o EX-KTI, skupina B
       
 
       
1-KKY skupina A
1-KKY skupina A
1-KKY skupina B
1-KKY skupina B
1-KKY skupina C
1-KKY skupina C
       
1-KKY skupina D
1-KKY skupina D
1-KKY skupina o 1.-6. místo (A+B)
1-KKY skupina o 1.-6. místo (A+B)
1-KKY skupina o 1.-6. místo (C+D)
1-KKY skupina o 1.-6. místo (C+D)
       
Kvalifikace o 1-KKY skupina A
Kvalifikace o 1-KKY skupina A
Kvalifikace o 1-KKY skupina B
Kvalifikace o 1-KKY skupina B
Kvalifikace o 1-KKY skupina C
Kvalifikace o 1-KKY skupina C
       
1-KKY skupina o 7.-12. místo (A+B)
1-KKY skupina o 7.-12. místo (A+B)
1-KKY skupina o 7.-12. místo (C+D)
1-KKY skupina o 7.-12. místo (C+D)
 
 

hlavní složka

gala Uniqa ipsal huck kudyznudy Česká pošta
sport bohemia Moser ČEZ
© 2005-2015 ČVS  | Webhosting, realizace a správa www stránek: Saturn-Toya