3. kolo proběhlo 17. - 18. 2. 2018 takto: 1. skupina v Táboře – pořadatel - Volejbal Tábor , 2. skupina a 3. skupina v Novém Boru – pořadatel Jiskra Nový Bor. Vše proběhlo bez problémů a protestů, pořadatelé zajistili ubytování a stravu dle požadavků družstev, proběhly semináře trenérů.
Výsledky byly zapisovány průběžně ve VISu (Český pohár mládeže – JKY ) – zde jsou i všechny podrobné výsledky jednotlivých utkání.
Na základě výsledků (viz VIS) je pořadí ČP po 3.kole:
1. Volejbal Přerov | 66 b |
2. TJ Tatran Střešovice | 63 b |
3. SK Španielka Řepy | 61 b |
4. VK VO TJ Lanškroun | 57 b |
5. TJ Sokol Geodézie Česká Třebová | 54 b |
6. TJ Slavia Hradec Králové JKY | 45 b |
7. Volejbal Tábor | 42 b |
8. TJ Orin Praha | 42 b |
9. USK Slavia Liberec | 38 b |
10. VSK Spartak Děčín | 38 b |
11. VK Valašské Meziříčí | 37 b |
12. OP Prostějov | 34 b |
13. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 31 b |
14. TJ Junior Brno | 23 b |
15. HAPPY Sport Opava | 22 b |
16. TJ Slavia Hradec Králové KKY | 21 b |
17. SK Volejbal Kolín | 20 b |
18. SAVO Praha | 19 b |
19. TJ Sokol Třebechovice | 12 b |
20. TJ Slovan Moravská Třebová JKY | 11 b |
21. Jiskra Nový Bor | 5 b |
22. TJ Slovan Moravská Třebová KKY | 3 b |
V případě rovnosti bodů rozhoduje lepší umístění v posledním hraném kole
1. osmička:
2. sedmička:
3. sedmička:
29. - 30. 3. 2018 (čtvrtek, pátek)
1. osmička - Volejbal Přerov
17. - 18. 3. 2018
2. sedmička - TJ Slavia Hradec Králové
3. sedmička - SK Španielka Řepy
V Děčíně 27. 2. 2018
Mgr. Josef Herclík, řídící ČP JKY+KKY
mobil: 603 836 094
herclik.volley@seznam.cz
Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...
Raupelyte / Paulikiene (LTU) – Hermannová / Štochlová 2:0
finále: Oliva / Kurka – Buytrago / Varga (PHI) 2:1 (16:21, 21:16, 15:13) semifinále: Mermer / Sacit (TUR) – Oliva / Kurka 0:2 (20:22, 17:21)
muži: SKV Ústí nad Labem – TJ Sokol Dobřichovice 1:3 (25:21, 5:25, 24:26, 21:25) stav série 0:1 ženy: TJ Sokol Šternberk – VK Madeta České...