Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
12.2.2018

Český pohár KTI 2017/18 - zpráva č. 5

Zpráva č. 5 Českého poháru ve volejbalu kadetů v soutěžním období 2017 - 2018

Výsledky 4. kola - 4. 2. 2018

Skupina A   v Kladně    
Hradec Králové * Kladno 2:1 (20,-21,10)
  * Ústí 1:2 (22,-21,-10)
  * ČZU Praha 2:0 (23,23)
  * Č. Lípa 2:0 (22,16)
Ústí * Kladno 2:0 (21,22)
  * Č. Lípa 2:0 (23,23)
  * ČZU Praha 0:2 (-21,-23)
Česká Lípa * ČZU Praha 2:0 (25,24)
  * Kladno 2:1 (-16,18,8)
Kladno * ČZU Praha 1:2 (-21,19,-13)

 

Tabulka                
1. Hradec Králové 4 2 1 1 0 7:3 9  
2. Volejbal Ústí 4 2 1 0 1 6:3 8  
3. ČZU Praha 4 1 1 0 2 4:5 5 204:206
4. Česká Lípa 4 1 1 0 2 4:5 5 193:200
5. Kladno 4 0 0 3 1 3:8 3  
                 
Tabulka po 4. kole                
1. Hradec Králové 16 7 5 2 2 26:13 33  
2. ČZU Praha 16 5 3 4 4 20:19 25  
3. Volejbal Ústí 16 4 4 4 4 22:22 24  
4. Kladno 16 4 1 7 4 17:23 21  
5. Česká Lípa 16 2 5 1 8 15:23 17  

 

Skupina B  v Českých Budějovicích   
Prosek * Tábor 2:0 (17,20)
  * Č. Budějovice A 0:2 (-17,-15)
  * Č. Budějovice B 2:0 (22,20)
Č. Budějovice A * Tábor 2:0 (15,15)
  * Č. Budějovice B 2:0 (7,19)
Č. Budějovice B * Tábor 0:2 (-21,-26)

 

Tabulka              
1. Č. Budějovice A 3 3 0 0 0 6:0 9
2. Prosek 3 2 0 0 1 4:2 6
3. Tábor 3 1 0 0 2 2:4 3
4. Č. Budějovice B 3 0 0 0 3 0:6 0
               
Tabulka po 4. kole              
1. Prosek 12 4 3 2 3 14:11 20
2. Č.Budějovice A 12 4 2 3 3 13:12 19
3. Č. Budějovice B 12 5 0 3 4 11:12 18
4. Tábor 12 2 4 1 5 11:14 15

 

Skupina C   v Kojetíně    
Kojetín * Lanškroun 2:0 (16,20)
  * Bučovice 2:0 (0,0)
  * Znojmo 2:1 (-17,20,9)
  * Č. Třebová 2:0 (21,15)
Znojmo * Č. Třebová 2:0 (18,20)
  * Bučovice 2:0 (0,0)
  * Lanškroun 2:0 (7,15)
Lanškroun * Č. Třebová 2:0 (20,17)
  * Bučovice 2:0 (0,0)
Č. Třebová * Bučovice 2:0 (0,0)

 

Tabulka              
1. Kojetín 4 3 1 0 0 8:1 11
2. Znojmo 4 3 0 1 0 7:2 10
3. Lanškroun 4 2 0 0 2 4:4 6
4. Č. Třebová 4 1 0 0 3 2:6 3
5. Bučovice 4 0 0 0 4 0:8 0
               
Tabulka po 4. kole              
1. Kojetín 16 12 4 0 0 32:4 44
2. Znojmo 16 10 2 3 1 27:10 37
3. Lanškroun 16 6 0 3 7 15:20 21
4. Č. Třebová 16 4 1 3 8 11:16 17
5. Bučovice 16 0 0 1 15 1:32 1

 

2. Různé

a)      Do Kojetína ke čtvrtému kolu se nedostavilo družstvo Sokola Bučovice. Svá utkání prohrávají 0:2.

b)      Vzhledem k tomu, že družstvo VK Český Krumlov se řádně nepřihlásilo, výsledky třetího kola se anulují.

c)      Finále a útěcha se uskuteční 14. - 15. 4. 2018 v Hradci Králové. Do finále postupují družstva, která se umístila ve skupinách na prvním a druhém místě:

  • TJ Slávia Hradec Králové
  • Volleyteam ČZU Praha
  • Volejbal SK Prosek
  • VK České Budějovice A
  • SK Kojetín
  • VK Pegas Znojmo

d)     Útěcha se bude hrát ve dvou skupinách každý s každým. O umístění budou hrát první ze skupiny A s prvním ze skupina B atd.

Skupina A

Skupina B
SK Volejbal Ústí nad Labem VK České Budějovice B
VOTJ Lanškroun Oddíl Kladno volejbal.cz
Volejbal Tábor Sokol Geodezie Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Lípa TJ Sokol Bučovice

 

e)      Žádám družstva útěchy o potvrzení účasti do 28. 2. 2018

 

V Dolním Benešov 9. 2. 2018                                 

Zpracoval: Václav Mosler - Řídící soutěže      

Krátké zprávyArchiv
2018 CEV ME U20

Česká republika - Německo 2:3 (23:25, 25:21,25:19,16:25,9:15)

 
2018 CEV ME U20

Nizozemsko - Česká republika 0:3 ( 23:25, 21:25, 20:25)

 
Kvalifikace na 2018 CEV ME U20 - 1.7. Žďár nad Sázavou

Česká republika - Srbsko 3:0 (25:12, 25:19, 25:17)

 
Kvalifikace na 2018 CEV ME U20 - 30.6. Žďár nad Sázavou

Rumunsko - Česká republika 0:3 (17:25,17:25, 13:25)

 
Kvalifikace na 2018 CEV ME U20 - 29.6. Žďár nad Sázavou

Česká republika - Řecko 3:0 (25:15, 25:22, 25:22)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

finále: Česká republika - Portugalsko 1:3 (25:18, 22:25, 19:25, 16:25)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018