Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
11.2.2019

Zpráva o prvním finálovém turnaji a turnaji „útěchy" ČP žákyň 2018/19

První finálové kolo ČP ZKY 2018/19 26. - 27. 1. 2019 pořádalo VK Brno, Olomouc, Orion „A“, Bílovec, Kolín, Přerov, Rychnov a Litomyšl. Všichni pořadatelé uspořádali turnaje ke spokojenosti trenérů, hráček i rodičů. Výsledky byly průběžně zapisovány do VISu. Tam si můžete také pod skupinou F a U prohlédnout celkový počet přidělených bodů.

 

Rada mládeže rozhodla:

Družstvo VK Č. Krumlov - za nepřítomnost ve 3. kole v Mostě - pokuta ve výši 2 000 Kč  - družstvu nebudou vráceny garance.

Družstvo VK Kopřivnice - po regionálních kolech se odhlásilo z ČP - pokuta ve výši 5 000 Kč  - družstvu nebudou vráceny garance ve výši 2 000 Kč a vklady ve výši 3 000 Kč.

Družstvo VSK Č. Budějovice „B“ - po regionálních kolech se odhlásilo z ČP - pokuta ve výši 5 000 Kč  - družstvu nebudou vráceny garance ve výši 2 000 Kč a vklady ve výši 3 000 Kč.

 

Další kolo proběhne o víkendu  16. – 17. 2. 2019 a pořádají tato družstva:

1. finálová osmička - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště

2. finálová osmička - VK Sever Žatec

3. finálová osmička - VK Karlovy Vary

 

1. osmička – útěcha - SK Meteor Praha

2. osmička – útěcha - Volejbal Tábor

3. osmička – útěcha - TJ Junior Brno

4. osmička – útěcha - Volejbal Ústí n. L.

5. sedmička – útěcha - VK Karviná

 

Finále ČP ZKY 2018/19 29. – 31. 3. 2019 uspořádá pro všechny tři finálové osmičky TJ Slavia Hradec Králové.

 

Pořadatelé pro útěchu: 

1. osmička - ŠSK  Bílovec 

2. osmička - VK Jirkov

3. osmička - VSK Č. Krumlov

4. osmička - ?

5. sedmička - ?

 

Autor: Eliška Gavalcová
Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Ostrava vstoupí do nového ročníku UNIQA volejbalové extraligy mužů s novou nahrávačskou dvojicí. Z polského týmu Stal Nysa přichází Sebastian Matula...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Tým Ústí nad Labem posílí kanadský smečař Lars Bornemann, který byl dvě sezóny svěřencem trenéra Zdeňka Šmejkala a spoluhráčem reprezentačního...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Nahrávač Luboš Bartůněk se po sezóně odehrané v dresu pražských Lvů vrací do Ústí nad Labem.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Návrat do české UNIQA volejbalové extraligy mužů hlásí reprezentační nahrávač Jakub Janouch, po dvou sezónách v německém Friedrichshafenu bude...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Estonský nahrávač Robert Viiber se po dvou letech loučí s Odolenou Vodou a míří vstříc novému angažmá do Příbrami.  

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Tým Králova Pole se bude muset obejít bez služeb blokařky Kateřiny Kvapilové, která míří do Prostějova.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018