Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
11.2.2019

Zpráva o prvním finálovém turnaji a turnaji „útěchy" ČP žákyň 2018/19

První finálové kolo ČP ZKY 2018/19 26. - 27. 1. 2019 pořádalo VK Brno, Olomouc, Orion „A“, Bílovec, Kolín, Přerov, Rychnov a Litomyšl. Všichni pořadatelé uspořádali turnaje ke spokojenosti trenérů, hráček i rodičů. Výsledky byly průběžně zapisovány do VISu. Tam si můžete také pod skupinou F a U prohlédnout celkový počet přidělených bodů.

 

Rada mládeže rozhodla:

Družstvo VK Č. Krumlov - za nepřítomnost ve 3. kole v Mostě - pokuta ve výši 2 000 Kč  - družstvu nebudou vráceny garance.

Družstvo VK Kopřivnice - po regionálních kolech se odhlásilo z ČP - pokuta ve výši 5 000 Kč  - družstvu nebudou vráceny garance ve výši 2 000 Kč a vklady ve výši 3 000 Kč.

Družstvo VSK Č. Budějovice „B“ - po regionálních kolech se odhlásilo z ČP - pokuta ve výši 5 000 Kč  - družstvu nebudou vráceny garance ve výši 2 000 Kč a vklady ve výši 3 000 Kč.

 

Další kolo proběhne o víkendu  16. – 17. 2. 2019 a pořádají tato družstva:

1. finálová osmička - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště

2. finálová osmička - VK Sever Žatec

3. finálová osmička - VK Karlovy Vary

 

1. osmička – útěcha - SK Meteor Praha

2. osmička – útěcha - Volejbal Tábor

3. osmička – útěcha - TJ Junior Brno

4. osmička – útěcha - Volejbal Ústí n. L.

5. sedmička – útěcha - VK Karviná

 

Finále ČP ZKY 2018/19 29. – 31. 3. 2019 uspořádá pro všechny tři finálové osmičky TJ Slavia Hradec Králové.

 

Pořadatelé pro útěchu: 

1. osmička - ŠSK  Bílovec 

2. osmička - VK Jirkov

3. osmička - VSK Č. Krumlov

4. osmička - ?

5. sedmička - ?

 

Autor: Eliška Gavalcová
Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Bulharsko – Česká republika 0:3 (22:25, 11:25, 22:25) Statistika ZDE

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Írán 3:0 (25:17, 25:17, 25:22) Statistika ZDE

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Itálie – Česká republika 3:0 (25:14, 25:12, 25:13) Statistika ZDE

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Kolumbie 3:0 (25:13, 25:16, 25:17) Statistika ZDE

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018