Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
17.12.2018

Zpráva o třetím turnaji ČP žáků 2018/2019

Turnaj v západní části pro první a třetí osmičku uspořádal VK České Budějovice, pro druhou osmičku TJ Slavia Hradec Králové, ve východní části pro první osmičku TJ Svitavy a pro druhou SK HAPPY SPORT Opava. Turnaje proběhly bez problémů.

 

Pořadí družstev po 3. turnaji:

ZÁPAD  1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj celkem
 1. Volleyball Nymburk 23 20 23 66
 2. SK Prosek Praha A  22 22 22 66
 3. VK České Budějovice A  18 23 24 65
 4. Kladno volejbal.cz                20 24 20 64
 5. Volejbal Sokolov                  24 19 17 60
 6. Aero Odolena Voda A 17 21 21 59
 7. VSK Český Krumlov 21 18 13 52
 8. TJ Slavia Liberec 1  14 16 19 49
 9. SK Kometa Praha                15 15 18 48
10. SK Dansport Praha   19 17 11 47
11. TJ Slavia Hradec Králové 16 14 15 45
12. Lvi Praha A                          13 13 14 40
13. TJ Orion Praha 12 12 12 36
14. TJ Kralupy nad Vltavou          6 8 15 29
15. VK Jirkov-Ervěnice 9 11 9 29
16. SKV Kolín              10 9 8 27
17. SKV Ústí nad Labem        11 10 6 27
18. VK Dukla Liberec   7 7 10 24
19. VK České Budějovice B     8 6 3 17
20. SK Prosek Praha B              1 5 7 13
21. Aero Odolena Voda B     5 1 5 11
22. VK Euro Sitex Příbram 4 4 2 10
23. USK Slavia Plzeň              3 2 4 9
24. Lvi Praha B 2 3 1 6

 

VÝCHOD    1. turnaj   2. turnaj   3. turnaj     celkem
 1. Lokomotiva Fosfa Břeclav            16 16 16 48
 2. VK Ostrava 12 15 15 42
 3. VK Pegas Znojmo-Přímětice         13 14 14 41
 4. TJ Nový Jičín                14 12 13 39
 5. Blue Volley Ostrava A               11 13 11 35
 6. SKV Brno                                      15 19 8 42
 7. VA mládeže Olomouc 9 11 9 29
 8. VK SPORT Rychnov nad K.         8 8 12 28
 9. VSC Zlín                            10 10 7 27
10. TJ Svitavy                            7 7 10 24
11. TJ Spartak Velké Meziříčí 4 6 6 16
12. VO TJ Lanškroun 6 4 3 13
13. SK HAPPY SPORT Opava              2 5 5 12
14. TJ Sokol Geodezie Česká Třebová 3 3 2 8
15. Green Volley Beskydy F-M 1 2 4 7
16. Blue Volley Ostrava B 5 1 1 7

 

Rozdělení družstev do osmiček pro první finalový turnaj:

1. osmička 2. osmička 3. osmička
Lokomotiva Fosfa Břeclav Blue Volley Ostrava A VSC Zlín
VK Ostrava SKV Brno TJ Svitavy
VK Pegas Znojmo-Přímětice            VA mládeže Olomouc TJ Spartak Velmez
TJ Nový Jičín VK SPORT Rychnov SK Kometa Praha
Volleyball Nymburk Volejbal Sokolov SK Dansport Praha
SK Prosek Praha A Aero Odolena Voda A TJ Slavia Hradec Králové
VK České Budějovice A VSK Český Krumlov Lvi Praha A
Kladno volejbal.cz TJ Slavia Liberec 1 TJ Orion Praha

 

První finálový turnaj 19. - 20. 1. 2019 uspořádá pro první osmičku Volleyball Nymburk, pro druhou Blue Volley Ostrava a pro třetí Slavia Hradec Králové. Pořadatelé zpracují rozpis jednotlivých turnajů a zašlou jej účastníkům, vedoucímu soutěže a Jakubu Lejskovi.

Soutěž útěchy se nakonec po odhlášení Lanškrounu pro malý počet zájemců (4) hrát nebude.
EDIT: Lanškroun se rozhodl pokračovat. Doporučuji se vzájemně dohodnout a turnaje zájemců si uspořádat podle vlastních podmínek.

 

Autor: Jaroslav Linhart - řídící soutěže

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Česká republika – Švédsko 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Finsko – Česká republika 2:3 (25:18, 25:27, 15:25, 25:21, 13:15)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Slovensko - Česká republika 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 26:28)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Ukrajina - Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018