Reprezentace
23. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - FIN
Reprezentace
23. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - SVK
Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
 
Web

VK Ostrava, s.r.o.

Kód: OST Založeno: 1927-01-01 Soutez: EX-M
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Tomáš Zedník vkdhl@seznam.cz Tel: 731468217
Hala Sareza   Hrušovská 2953 Ostrava - Moravská Ostrava   70200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
436595 11.11.2017 17:00 Ostrava 2:3 Kladno Trumpeš, Horký
436590 4.11.2017 18:00 Liberec 3:1 Ostrava Kvarda, Dušek
436584 28.10.2017 17:00 Ostrava 3:1 Ústí n. L. Horký, Gall
436577 21.10.2017 18:00 Odolena Voda 1:3 Ostrava Dušek, Nedbálek
436573 14.10.2017 17:00 Ostrava 0:3 Č. Budějovice Kostka, Peloušek

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva VK Ostrava, s.r.o.

Jakub Balon
smečař
Mateusz Biernat
nahrávač
Filip Bořuta
nahrávač
Jan David
blokař
Jakub Dvořák
smečař
David Janků
smečař
Denis Kamrádek
blokař
Václav Kotas
blokař
Matěj Lex
libero
Matěj Šmídl
univerzál
Radek Šoltys
smečař
Lukáš Vašina
smečař
Oddíl:VK Ostrava, s.r.o.
Hala:Hala Sareza
Adresa:Hrušovská 2953 Ostrava - Moravská Ostrava 70200
MHD:Z vlakového hl.n. jakoukoliv tram dvě zastávky
Výjimky:
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:
Míč:GALA BV5591S

Odpovědná osoba družstva:Ing. Tomáš Zedník
Adresa:Hrušovská 2953/15  70200  Ostrava 1
Email:vkdhl@seznam.cz
Telefon:731468217
rozpis
© ČVS 2015-2018