Reprezentace
26. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - SVK
Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
 

TJ Sokol Frýdek - Místek

Kód: FRM Založeno: 0000-00-00 Soutez: 1-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Alexandra Dedková sasa.dedkova@seznam.cz Tel: 725017505
ZŠ 1.máje 1700 Frýdek-Místek   1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek   73801

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
439134 1.2.2018 17:30 Frýdek-Místek 3:0 Bílovec Zima
439131 1.2.2018 15:30 Frýdek-Místek 3:0 Bílovec Zima
439127 27.1.2018 13:00 Valašské Meziříčí 0:3 Frýdek-Místek Zaoral
439124 27.1.2018 09:00 Valašské Meziříčí 0:3 Frýdek-Místek Zaoral
439121 20.1.2018 14:00 Frýdek-Místek 3:0 Ostrava Veselý

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bolfová Tereza 1999
Březinová Adéla 2001
Foltýnová Klára 2000
Foltýnová Markéta 2000
Grygarová Tereza 2000
Hadáčková Michaela 1999
Hasalíková Veronika 2002
Hennerová Viktorie 1999
Hrubá Dominika 1999
Hýblová Natálie 2001
Chytílková Michaela 2000
Janouškovcová Klára 2001
Kameníková Kateřina 2002
Klimšová Markéta 1999
Koloničná Saša 2002
Kročková Karin 1998
Kurillová Klára 2000
Kurillová Viktorie 2003
Markéta Michalčíková 2001
Petrová Markéta 1999
Prokůpková Petra 2000
Slavíková Tereza 1998 H3709163
Sobotíková Adéla 1998
Šprochová Karolína 1998
Tkáčová Klára 1999
Tylečková Kateřina 1999
Václavíková Nela 2002
Vojtková René 2001
Weidenthalerová Aneta 1999 H3709163
Zajícová Michaela 2001

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Dedková Alexandra 1975  
Elblová Romana 1977  
Polák Miroslav 1959  
Zaoral Jiří 1960  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2016/20176Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2015/20167Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2014/20153Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2013/20145Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2012/20135Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2011/20125Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2010/20116Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2009/20104Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2008/20099Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2007/20087Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2006/20075Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2005/20064Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2004/20052Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2003/20043Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2002/20037Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2001/20026Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2000/200111. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1999/200011. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1998/199921. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1997/199821. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1996/1997121. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1995/19963Národní liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek
Hala:ZŠ 1.máje 1700 Frýdek-Místek
Adresa:1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 73801
MHD:sídliště Riviera
Výjimky:
Náhradní hala: Pionýrů 400 Frýdek-Místek - Místek
Náhradní hala 2:, Pionýrů, , 73801
Míč:GALA BV5591S

Odpovědná osoba družstva: Alexandra Dedková
Adresa:Svornosti 13  73000  Ostrava
Email:sasa.dedkova@seznam.cz
Telefon:725017505
rozpis
© ČVS 2015-2018