TJ Sokol Frýdek - Místek B

Kód: FRM Založeno: 0000-00-00 Soutez: MS-Z
Forma: Příští zápas: SK Slezan Orlová
Kontakt: Jiří Zaoral sokol.fm@quick.cz Tel: 602594507
Sokolovna Frýdek-Místek    

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
444068 14.10.2017 13:00 TJ Tatran Štítina 0:3 TJ Sokol Frýdek - Místek B Frič
444064 14.10.2017 09:00 TJ Tatran Štítina 0:3 TJ Sokol Frýdek - Místek B Frič
444060 10.10.2017 18:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B 3:2 TJ Ostrava C Cigánová
444056 10.10.2017 16:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B 3:1 TJ Ostrava C Cigánová
444045 23.9.2017 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B 2:3 TJ Fulnek Štrouf

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
444071 21.10.2017 09:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - SK Slezan Orlová Kubalová
444075 21.10.2017 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - SK Slezan Orlová Kubalová
444081 4.11.2017 09:00 TJ Hlučín - TJ Sokol Frýdek - Místek B Grossmann
444085 4.11.2017 13:00 TJ Hlučín - TJ Sokol Frýdek - Místek B Grossmann
444086 11.11.2017 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - VK Polanka nad Odrou Mertl

Soupiska družstva

příjmení a jménoreg. číslorok narozenípoznámka
Boštíková Soňa 019663 1972
Březinová Adéla 106146 2001
Foltýnová Klára 116412 2000
Foltýnová Markéta 116411 2000
Grygarová Tereza 111816 2000
Hadáčková Michaela 103185 1999
Hasalíková Veronika 113877 2002
Hennerová Viktorie 111983 1999
Horáková Miroslava 014658 1966
Hrubá Monika 019714 1972
Hýblová Natálie 116369 2001
Chytílková Michaela 106466 2000
Janouškovcová Klára 111815 2001
Jurášková Petra 094854 1995
Kameníková Kateřina 116368 2002
Klimšová Markéta 101981 1999
Koloničná Saša 116992 2002
Kouláková Eva 091626 1994
Kročková Karin 101982 1998
Kurillová Klára 111814 2000
Kurillová Viktorie 116804 2003
Lorencová Martina 034362 1979
Markéta Michalčíková 111964 2001
Muroňová Jana 034429 1979
Nosálková Šárka 018657 1971
Petrová Markéta 104936 1999
Prokůpková Petra 111323 2000
Silvestrová Sára 093156 1994
Sobotíková Adéla 099248 1998
Šafránková Kateřina 052284 1985
Šprochová Karolína 099361 1998
Štundová Alena 100566 1998
Tkáčová Klára 099153 1999
Tylečková Kateřina 108003 1999
Václavíková Nela 110787 2002
Veverková Jitka 037804 1981
Vojtková René 111810 2001
Zajícová Michaela 107364 2001
Závodná Kristýna 091625 1996

Funkcionáři družstva

příjmení a jménoreg. číslorok narození 
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2016/20176Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2015/20167Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2014/20153Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2013/20145Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2012/20135Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2011/20125Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2010/20116Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2009/20104Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2008/20099Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2007/20087Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2006/20075Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2005/20064Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2004/20052Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2003/20043Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2002/20037Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2001/20026Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2000/200111. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1999/200011. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1998/199921. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1997/199821. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1996/1997121. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1995/19963Národní liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek
Hala:Sokolovna Frýdek-Místek
Adresa:  
MHD:sídliště Slezská
Výjimky:
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:ZŠ 1. máje 1700,Frýdek-Místek. Spojení MHD Sídliště Riviéra. ( 7.ZŠ )

Odpovědná osoba družstva: Jiří Zaoral
Adresa:Novodvorská 667  73801  Frýdek - Místek
Email:sokol.fm@quick.cz
Telefon:602594507
rozpis
© ČVS 2015