Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
 
Web

SK Volejbal Kolín B

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: ST-M2
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Petr Šotola petr.sotola@rauch.cc Tel: 602363235
kurty U Chaty   Brankovická  

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
444700 19.5.2018 10:00 Kolín B 3:1 Kutná Hora Horbowyj
444702 19.5.2018 10:00 Kolín B 3:1 Kutná Hora Horbowyj
444697 12.5.2018 10:00 Mnichovo Hradiště B 3:2 Kolín B Louka
444699 12.5.2018 10:00 Mnichovo Hradiště B 1:3 Kolín B Louka
444689 28.4.2018 10:00 Kolín B 0:3 Benátky nad Jizerou B Kladivo

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bartoš Daniel 1999
Blažek Albert 1996
Blažek Lukáš 1971
Blažek Vojtěch 1977
Fafejta Jiří 2000
Gojný Ivan 1976
Hauf Jan 2001
Havel Stanislav 1983
Havlíček Daniel 1995
Hoang Trung Hieu 2003
Horák Jaroslav 2000
Hovorka Michal 2000
Janáček Tomáš 1978
Kadečka Denis 2002
Kopecký Jan 1979
Kubrycht Šimon 2001
Matlas Karel 1981
Motl Jaromír 1965
Nutil Jan 1994
Patočka Lukáš 1999
Pošík Radomír 1973
Ptáček Tomáš 1980
Rohla Pavel 1997
Russ Michael 2001
Stehlíček Štěpán 1988
Stieber Rudolf 2003
Šotola Petr 1975
Šotola Petr 2003
Špringer Daniel 1979
Tichý Marek 2001
Tomíšek Martin 1985
Vaňous Kryštof 2001
Vejdělek Daniel 1996

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Blažek Vojtěch 1977  
Matlas Karel 1981  
Šotola Petr 1975  
Oddíl:SK Volejbal Kolín, z.s.
Hala:kurty U Chaty
Adresa:Brankovická 
MHD:
Výjimky:
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:hala STAP, Brankovická

Odpovědná osoba družstva: Petr Šotola
Adresa:Šotnovská 148  28002  Kolín II
Email:petr.sotola@rauch.cc
Telefon:602363235
rozpis
© ČVS 2015-2018