Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Reprezentace
20. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CUB - CZE
Reprezentace
21. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CZE - CHI
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
 
Web

Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: LIB-Z2
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Michal Folprecht folprecht.m@seznam.cz Tel: 724541665
  Skálova 207, Turnov  

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
459270 9.6.2018 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Vinklárek
459267 9.6.2018 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Vinklárek
459275 7.6.2018 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá 3:0 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Vyhlídko
459272 7.6.2018 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá 3:0 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Vyhlídko
459265 3.6.2018 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 3:2 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Čurda

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bubáková Veronika 2000
Čermáková Kateřina 1998
Folprechtová Kateřina 1988
Hodíková Anna 2002
Horáková Markéta 2002
Houšková Lucie 2001
Jakouběová Lenka 1999
Karlová Nikola 2005
Kováčová Nicolette 2002
Krupařová Jana 2000
Laudová Veronika 1999
Málková Kristýna 2003
Milkovičová Kristína 2000
Němečková Lucie 2001
Stará Kateřina 2004
Stará Michaela 2004
Stará Tereza 2004
Svobodová Zuzana 2001
Urbánková Amálie 2001
Václavů Anna 2004

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Folprecht Michal 1987  
Folprechtová Kateřina 1988  
Matějková Jana 1987  
Mlejnek Jan 1968  
Starý Pavel 1976  
Oddíl:Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.
Hala:
Adresa:Skálova 207, Turnov 
MHD:
Výjimky:
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:

Odpovědná osoba družstva:Ing. Michal Folprecht
Adresa:Rubínová 1923  51101  Turnov
Email:folprecht.m@seznam.cz
Telefon:724541665
rozpis
© ČVS 2015-2018