Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 
Web

SK Hlincovka

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: 1-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Luděk Naglmüller ludeknagl@gmail.com Tel: 777707318
Sportovní hala Rudolfov   Adamovská 511 Rudolfov   37371

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
481106 19.1.2019 10:00 Nusle 3:1 Hlincovka Záhorcová, Pejpal
481103 18.1.2019 18:00 Nusle 3:2 Hlincovka Jusič, Horbowyj
481098 12.1.2019 10:00 Hlincovka 3:0 Plzeň Hajn, Baudis
481095 11.1.2019 18:00 Hlincovka 3:0 Plzeň Peller, Holeček
481094 8.12.2018 09:00 Hlincovka 3:0 Slavia Č. Budějovice Biskup, Sokol

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Běhounková Tereza 2002
Bouchalová Linda 2001
Brichtová Michaela 2002
Buchalová Linda 2002
Candrová Michaela 2003
Candrová Pavla 1997
Dillingerová Eliška 1999
Dražanová Edita 2000
Filípková Kristýna 1983
Hajná Daniela 1996
Hušková Kristýna 2002
Jírovcová Adéla 2002
Kalová Aneta 1994
Klimešová Eva 1995
Marková Aneta 2001
Pykalová Vendula 1993
Slavíková Nelly 2000
Šimková Kristýna 2001
Valková Monika 2001
Vandasová Nikola 1992
Vávrová Zuzana 2003
Votrubová Veronika 1997

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Bédi Antonín 1993  
Naglmüller Luděk 1990  
Ročňák Petr 1954  
Selinger Jakub 1997  
Slavík Petr 1960  
Trmal Radim 1966  
Vandasová Nikola 1992  
Oddíl:SK Hlincovka, z.s.
Hala:Sportovní hala Rudolfov
Adresa:Adamovská 511 Rudolfov 37371
MHD:
Výjimky:
Náhradní hala: ZŠ a MŠ Lišov Nová 611 Lišov
Náhradní hala 2:
Míč:GALA BV5591S

Odpovědná osoba družstva: Luděk Naglmüller
Adresa:Zelená 1606/12  16000  Praha
Email:ludeknagl@gmail.com
Telefon:777707318
rozpis
© ČVS 2015-2018