Reprezentace
25. 5. 2019
Ženy - Golden European League : SWE - CZE
Reprezentace
26. 5. 2019
Muži - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
 

TJ Slovan Chabařovice

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: 2-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Zuzana Lukšíková zuz.bud@centrum.cz Tel: 606539226
  V Aleji 400 Chabařovice   40317

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
482078 23.3.2019 14:30 Chabařovice 3:0 Třebín Onderčin, Bolina
482073 23.3.2019 11:00 Chabařovice 3:0 Třebín Bolina, Onderčin
482068 16.3.2019 14:00 Děčín-Rumburk 3:0 Chabařovice Tůma, Bydžovský
482063 16.3.2019 10:00 Děčín-Rumburk 3:1 Chabařovice Bydžovský, Tůma
482058 9.3.2019 14:00 Chabařovice 0:3 Střešovice B Denk, Stránský

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Beerová Denisa 1991
Havlíčková Hana 1976
Housková Kateřina 1984
Lukšíková Zuzana 1981
Pánková Regina 1976
Petrovická Šárka 1999
Skružná Martina 1994
Šlapáková Blanka 1976
Umanová Kateřina 1990
Vlková Helena 1992
Votroubková Tereza 1990
Výborná Veronika 1983
Wiesnerová Eliška 1980
Wolfová Martina 1996
Zlámalová Jana 1979

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Oddíl:TJ Slovan Chabařovice, z.s.
Hala:
Adresa:V Aleji 400 Chabařovice 40317
MHD:
Výjimky:
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:
Míč:GALA BV5091S

Odpovědná osoba družstva: Zuzana Lukšíková
Adresa:Do Vrchu 208  40340  Ústí nad Labem
Email:zuz.bud@centrum.cz
Telefon:606539226
rozpis
© ČVS 2015-2018