Reprezentace
26. 5. 2019
Muži - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
 
Web

VK Ostrava

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: EX-KTI
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Tomáš Zedník vkdhl@seznam.cz Tel: 731468217
Hala Janáčkova konzervatoř Ostrava   Českobratrská 958 Ostrava - Moravská Ostrava   70200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Augusta Matěj 2003 H10000096
Henzl Jakub 2001
Kiša Tomáš 2002
Kokeš Vojtěch 2002
Kopecký Tomáš 2001
Kovařčík Jan 2003
Kristián Tomáš 2001
Ondráček Hynek 2001 H3806501
Srovnal Filip 2003
Sulek Michal 2003
Unzeitig Ondřej 2001
Vašíček Vojtěch 2001
Závodský Aleš 2004
Závodský Radim 2001

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Nekola Jaroslav 1980  
Vašina Lubomír 1960  
Oddíl:Volejbalový klub Ostrava, z.s.
Hala:Hala Janáčkova konzervatoř Ostrava
Adresa:Českobratrská 958 Ostrava - Moravská Ostrava 70200
MHD:Z vlakového hl.n. jakoukoliv tram čtyři zastávky
Výjimky:
Náhradní hala: Hala Gymnázia Hladnov Hladnovská 1332 Ostrava - Slezská Ostrava
Náhradní hala 2:
Míč:GALA BV5591S

Odpovědná osoba družstva:Ing. Tomáš Zedník
Adresa:Hrušovská 2953/15  70200  Ostrava 1
Email:vkdhl@seznam.cz
Telefon:731468217
rozpis
© ČVS 2015-2018