Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: JM-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Petr Zeman peezee@centrum.cz Tel: 608405347
Tělocvična ZŠ Šlapanice   Masarykovo náměstí č.p. 1594/16, Šlapanice  

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
497636 17.3.2019 16:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 0:3 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Bednář
497632 17.3.2019 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 0:3 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Bednář
497626 10.3.2019 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:2 Lokomotiva FOSFA Břeclav Cásková
497622 10.3.2019 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:1 Lokomotiva FOSFA Břeclav Cásková
497549 3.3.2019 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:0 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Šikralová

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Benešová Linda 2002
Burianová Magdalena 2002
Doušková Eliška 2002
Drápalová Anastázie 2000
Horáková Kateřina 2001
Jelínková Eliška 2003
Jurníčková Eva 2001
Kanýzová Markéta 2000
Kožoušková Barbora 2001
Kožoušková Petra 2000
Molíková Anna 2001
Nesrovnalová Pavla 2001
Řeháková Simona 1999
Světlíková Kristyna 2002
Svobodova Zuzana 2000
Šmerdová Petra 1999
Tučková Sára 2000
Zelená Natálie 2000

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Dolák Martin 1994  
Melzer Zdeněk 1957  
Zelená Ivana 1965  
Zeman Petr 1985  
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna
Hala:Tělocvična ZŠ Šlapanice
Adresa:Masarykovo náměstí č.p. 1594/16, Šlapanice 
MHD:Trolejbus č. 31, vlak
Výjimky:
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:

Odpovědná osoba družstva: Petr Zeman
Adresa:Jiráskova 101  66451  Šlapanice
Email:peezee@centrum.cz
Telefon:608405347
rozpis
© ČVS 2015-2018