Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 
Web

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.

Kód: USL Založeno: 0000-00-00 Soutez: US-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Károly Alföldi alfoldi.karoly@gmail.com Tel: 731323144
ZŠ Stříbrnická   Stříbrnická 3031/4, Ústí nad Labem  

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
498536 30.3.2019 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:3 VK Sever Žatec, z.s. Bolina
498531 30.3.2019 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:3 VK Sever Žatec, z.s. Bolina
498525 29.3.2019 20:00 VTK Čížkovice, z.s. 3:0 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Trefný
498520 29.3.2019 17:00 VTK Čížkovice, z.s. 3:0 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Trefný
498506 9.2.2019 14:00 Litvínov 3:0 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Trefný

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Černá Tereza 2004
Červinková Michaela 2003
Červinková Nella 2003
Domorádová Natálie 2006
Grusová Kateřina 2006
Havlová Kateřina 2006
Hazmuková Barbora 2006
Humlová Kateřina 2001
Jelínková Lucie 2003
Jenčová Daniela 2002
Kalousová Kateřina 2000
Kejhová Klára 2005
Kučerová Adéla 2007
Madunická Kateřina 2006
Májová Kateřina 2004
Mánková Míša 2001
Oulická Kateřina 2001
Pánková Kateřina 2006
Pešinová Anežka 2006
Pyšná Lucie 2006
Rapková Zuzana 2003
Rezková Kristýna 2003
Rusňáková Agáta 2006
Stehlíková Tereza 2007
Šírlová Karolína 2001
Tolarová Jessica 2003
Vávrová Lucie 2003
Vlásková Zora 2004
Volfová Zuzana 2007

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Alföldi Károly 1979  
Černý Václav 1973  
Horský Radek 1977  
Jeřábek Luboš 1981  
Mooz Miroslav 1988  
Pánková Regina 1976  
Šmejkalová Iva 1978  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2017/20188Extraliga mužiSKV Ústí nad Labem
Oddíl:SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.
Hala:ZŠ Stříbrnická
Adresa:Stříbrnická 3031/4, Ústí nad Labem 
MHD:č. 52, 5
Výjimky:
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Károly Alföldi
Adresa:Ve Smyčce 2146/2  40011  Ústí nad Labem
Email:alfoldi.karoly@gmail.com
Telefon:731323144
rozpis
© ČVS 2015-2018