Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 
Web

Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: LIB-Z2
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Pavel Starý pavka.staroch@seznam.cz Tel: 777165459
SH TJ Turnov, Skálova 207, Turnov    

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
494880 8.6.2019 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá 3:0 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B Finke
494878 8.6.2019 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá 3:0 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B Finke
494876 1.6.2019 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B 2:3 Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. Vyhlídko
494874 1.6.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B 1:3 Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. Vyhlídko
494871 25.5.2019 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B 3:1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. Finke

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bubáková Veronika 2000
Černá Petra 2002
Hodíková Anna 2002
Horáková Markéta 2002
Karlová Nikola 2005
Krupařová Jana 2000
Málková Kristýna 2003
Maříková Marie 2002
Miklová Aneta 2004
Milkovičová Kristína 2000
Nejedlová Anežka 2001
Němečková Lucie 2001
Pacíková Andrea 2003
Stará Kateřina 2004
Stará Michaela 2004
Stará Tereza 2004
Svobodová Zuzana 2001
Šebková Sára 2004
Šedová Karolína 2004
Urbánková Amálie 2001
Václavů Anna 2004
Valešová Johana 2001
Volková Vanesa 2005

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Matějková Jana 1987  
Mlejnek Jan 1968  
Starý Pavel 1976  
Oddíl:Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.
Hala:SH TJ Turnov, Skálova 207, Turnov
Adresa: 
MHD:
Výjimky:
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Pavel Starý
Adresa:Jana Patočky 1670  51101  Turnov
Email:pavka.staroch@seznam.cz
Telefon:777165459
rozpis
© ČVS 2015-2018