Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

TJ Sokol Hrabůvka

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: OV-M
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Lukáš Plaček gibinho@seznam.cz Tel: 732321754
Tělocvična ZŠ Bílovecká (Sportovní areál na ulici Plavecká - léto)   Bílovecká 10, 72100 Ostrava–Svinov (Plavecká 855/5)  

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
504865 13.6.2019 19:00 TJ Sokol Hrabůvka 3:1 Sportovní klub Šenov, z.s. Štefek
504883 30.5.2019 18:45 TJ Sokol Svinov 3:1 TJ Sokol Hrabůvka Friedel
504876 16.5.2019 19:00 TJ Sokol Hrabůvka 3:0 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Štefek
504864 2.5.2019 19:00 TJ Sokol Hrabůvka 3:0 SOU Lžičař
504856 30.4.2019 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 TJ Sokol Hrabůvka Lžičař

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Doubrava Karel 1972
Holaník Zbyněk 1970
Jouza Michal 1965
Kussior Vítězslav 1973
Motús David 1985
Pavelka Aleš 1983
Sokol Jan 1974
Šrámek Rudolf 1947
Zábran Jakub 1988

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Oddíl:TJ SOKOL Hrabůvka, z.s.
Hala: Tělocvična ZŠ Bílovecká (Sportovní areál na ulici Plavecká - léto)
Adresa:Bílovecká 10, 72100 Ostrava–Svinov (Plavecká 855/5) 
MHD:zastávka autobusů č. 37, 46, 53, 64, 76, Svinov-škola
Výjimky:Tram. č. 1, 3, 10, 12, 15, 17. Bus. č. 27, 41, 48, 50, 55, 62.- Plavecká
Náhradní hala:
Náhradní hala 2:

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Lukáš Plaček
Adresa:Opavská 1148/20  70800  Ostrava - Poruba
Email:gibinho@seznam.cz
Telefon:732321754
rozpis
© ČVS 2015-2018