Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

TJ Tatran Střešovice

Kód: Soutez: 1-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Michal Teplý teply_2002@volny.cz Tel: 603889635
TJ Tatran Střešovice   Sibeliova 368 Praha - Střešovice   16200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
642139 14.3.2020 15:00 Střešovice České Budějovice
642137 13.3.2020 18:00 České Budějovice Střešovice
642133 7.3.2020 15:00 Střešovice 3:0 Hradec Králové , Koutník
642129 6.3.2020 19:00 Hradec Králové 2:3 Střešovice , Kostka
636765 22.2.2020 11:00 Dobřichovice 3:1 Střešovice , Večeřa

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Blažek-Černianská Tereza 1980
Ceznerová Eliška 1992
Chadimová Julie 1985
Cuřínová Petra 2000 S
Drymlová Michaela 2002
Hájková Kateřina 2000
Jakabová Lucie 2000
Kodedová Hana 1986
Kubíková Michaela 1989
Lukešová Johana 2001
Majorová Tereza 2000
Novotná Kateřina 1986
Nováková Gabriela 1999 S
Plosová Lucie 2001
Poloučková Emma 2001
Raslová Lenka 1998 S
Smolová Natálie 2002
Smětáková Klára 2001
Toncarová Veronika 1993
Tročilová Kateřina 1991
Urešová Daniela 1997
Valčáková Alžběta 1998 S
Vampolová Tereza 1986
Vavrochová Natálie 2001
Voldřichová Kateřina 1995
Vyhnalíková Michaela 2000
Čermáková Michaela 1987
Číčelová Hana 1999 S
Špůrková Lucie 2000
Štindlová Michaela 1988
Šupová Olga 1982

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Forman Vojtěch 1994  
Hromádková Jana 1954  
Novotný Vlastislav 1955  
Pokorný Ondřej 1993  
Poláček Jan 1990  
Teplý Michal 1961  
Vohralík Martin 1977  
Oddíl:Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s.
Hala:TJ Tatran Střešovice
Adresa:Sibeliova 368 Praha - Střešovice 16200
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: TJ Sokol Nusle Na květnici 700 Praha - Nusle
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Ing. Michal Teplý
Adresa:Nová 365  25241  Dolní Břežany
Email:teply_2002@volny.cz
Telefon:603889635
rozpis
© ČVS 2015-2018