Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Volejbal Plzeň

Kód: Soutez: 1-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Stanislav Mentl mentl@seznam.cz Tel: 775171213
Městská sportovní hala - hala 2   Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí   32600

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
642135 7.3.2020 18:00 Plzeň 2:3 Žižkov , Plzák
642131 6.3.2020 18:30 Žižkov 3:0 Plzeň , Pítr
636767 22.2.2020 10:00 Plzeň 3:0 Královo Pole B , Sazama
636764 21.2.2020 18:00 Plzeň 3:2 Královo Pole B , Kořenek
636759 15.2.2020 10:00 Dobřichovice 3:0 Plzeň , Farář

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Berková Aneta 1999
Beštová Kateřina 2001
Blumentritová Tereza 1992
Chlumecká Kateřina 2001
Hrubcová Václava 1993
Körnerová Adéla 2002
Mentlová Denisa 2001
Mizerová Helena 1999
Mravčíková Vendula 2002
Opavova Lucie 2002
Pospíšilová Barbora 2003
Preslová Blanka 1998 H
Prokšová Gabriela 2000
Reiserová Michala 2002
Ulčová Štěpánka 1996
Virtová Veronika 2002
Váchalová Barbora 2000
Červená Tereza 2002
Šmejkalová Zuzana 2001
Švejnohová Lucie 2002

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Brečka Jakub 1989  
Netrval Tomáš 1995  
Pavlík Jindřich 1972  
Pavlíková Petra 1990  
Šmíd Jaroslav 1951  
Oddíl:TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Hala:Městská sportovní hala - hala 2
Adresa:Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí 32600
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: Sportovní hala - SG Plzeň Vejprnická 663 Plzeň - Skvrňany
Městská sportovní hala - hala 3 Úslavská 1234 Plzeň - Východní Předměstí
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Stanislav Mentl
Adresa:Plaménková 7  32600  Plzeň
Email:mentl@seznam.cz
Telefon:775171213
rozpis
© ČVS 2015-2018