Reprezentace
23. 5. 2020
Muži - Golden European League : MKD - CZE - odloženo
Reprezentace
24. 5. 2020
Ženy - Golden European League : FIN - CZE, odloženo
Reprezentace
27. 5. 2020
Muži - Golden European League : POR - CZE odloženo
Reprezentace
27. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CRO - CZE, odloženo
Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, odloženo
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, odloženo
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, odloženo
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, odloženo
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, odloženo
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, odloženo
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, odloženo
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, odloženo
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

TJ Holubice

Kód: Soutez: CP-M
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Marek Matuška marek.matuska@rrd.com Tel: 774762241
Sportovní hala Holubice   Holubice299   68351

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
602584 21.3.2020 14:00 Holubice Nový Jičín
602579 21.3.2020 10:00 Holubice Nový Jičín
602575 14.3.2020 15:00 Brno-Komárov Holubice
602570 14.3.2020 11:00 Brno-Komárov Holubice
602563 7.3.2020 14:00 Holubice 3:1 Šlapanice , Pivnička

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bláha Jaroslav 1990
Gerža Martin 1999 H
Hanák Jan 1988
Hejna Adam 1984
Hovorka Michal 1991
Kolář Pavel 1985
Lukáš Radek 1980
Lukšíček Ivan 1976
Merta Daniel 1991
Mrázek Adam 1994
Muroň Jan 1985
Namešanský Ján 1988
Písařík Jan 1986
Russnák Adam 1989
Šmerda Aleš 1970

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Schoř Vladimír 1976  
Šmerda Aleš 1970  
Šmerda Arnošt 1942  
Oddíl:Tělovýchovná jednota Holubice, z.s.
Hala:Sportovní hala Holubice
Adresa: Holubice299 68351
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Marek Matuška
Adresa:Holubice 283  68351  Holubice
Email:marek.matuska@rrd.com
Telefon:774762241
rozpis
© ČVS 2015-2018