Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

TJ Tatran Střešovice B

Kód: Soutez: 2-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Michal Teplý teply_2002@volny.cz Tel: 603889635
TJ Tatran Střešovice   Sibeliova 368 Praha - Střešovice   16200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
602756 14.3.2020 12:30 Střešovice B Klatovy
602751 14.3.2020 09:00 Střešovice B Klatovy
602743 7.3.2020 14:00 Bohemians Praha 0:3 Střešovice B , Nosek
602738 7.3.2020 10:00 Bohemians Praha 3:0 Střešovice B , Mertins
602762 29.2.2020 14:00 Střešovice B

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Ančincová Kateřina 1993
Bělíková Kristýna 1991
Cuřínová Petra 2000
Jeřábková Petra 1991
Klimtová Klára 1996
Koubová Dominika 1998
Novotná Michaela 1991
Nováková Gabriela 1999
Paulová Adéla 1999
Pluhařová Markéta 1997
Raslová Lenka 1998
Slámová Adéla 1990
Sršňová Lucie 1993
Valčáková Alžběta 1998
Voženílková Denisa 1991
Zaiblová Kateřina 1994
Zajíčková Helena 1990
Čurgaliová Dana 1999 H
Číčelová Hana 1999

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Hromádková Jana 1954  
Maříková Zuzana 1962  
Novotný Vlastislav 1955  
Pokorný Ondřej 1993  
Teplý Michal 1961  
Oddíl:Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s.
Hala:TJ Tatran Střešovice
Adresa:Sibeliova 368 Praha - Střešovice 16200
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: TJ Sokol Nusle Na květnici 700 Praha - Nusle
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Ing. Michal Teplý
Adresa:Nová 365  25241  Dolní Břežany
Email:teply_2002@volny.cz
Telefon:603889635
rozpis
© ČVS 2015-2018