Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

TJ Sokol Frýdek - Místek B

Kód: FRM Soutez: 2-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jiří Zaoral sokol.fm@seznam.cz Tel: 602594507
Sokolovna Frýdek-Místek   Novodvorská 667 Frýdek-Místek - Frýdek   73801

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
603125 21.3.2020 14:00 Frýdek-Místek B Opava
603120 21.3.2020 10:00 Frýdek-Místek B Opava
603114 14.3.2020 14:00 Kylešovice Frýdek-Místek B
603109 14.3.2020 10:00 Kylešovice Frýdek-Místek B
603104 7.3.2020 14:00 Frýdek-Místek B 3:2 Vsetín , Málek

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Březinová Adéla 2001
Cigánová Michaela 1995
Hadáčková Michaela 1999
Hennerová Viktorie 1999
Jaššová Kamila 1996
Jurášková Petra 1995
Kahánková Kateřina 1991
Kameníková Kateřina 2002
Kavková Denisa 1994
Kurečková Anna 1993
Kurillová Viktorie 2003
Křivová Aneta 1996
Moškořová Kristýna 1997
Petrová Markéta 1999
Pomykalová Diana 1992
Silvestrová Kateřina 1997
Silvestrová Sára 1994
Siudová Petra 1995
Tkáčová Klára 1999
Tošenovjanová Tereza 2002
Tělecká Klára 1988
Vašinová Ivana 1994
Vojtková René 2001
Závodná Kristýna 1996
Šprochová Karolína 1998
Štundová Alena 1998

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Dedková Alexandra 1975  
Zaoral Jiří 1960  
Zeman René 1966  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2018/20199Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2017/20186Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2016/20176Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2015/20167Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2014/20153Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2013/20145Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2012/20135Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2011/20125Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2010/20116Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2009/20104Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2008/20099Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2007/20087Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2006/20075Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2005/20064Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2004/20052Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2003/20043Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2002/20037Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2001/20026Extraliga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
2000/200111. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1999/200011. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1998/199921. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1997/199821. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1996/1997121. liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
1995/19963Národní liga ženyTJ Sokol Frýdek-Místek
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek
Hala:Sokolovna Frýdek-Místek
Adresa:Novodvorská 667 Frýdek-Místek - Frýdek 73801
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: ZŠ 1.máje 1700 Frýdek-Místek 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Jiří Zaoral
Adresa:Novodvorská 667  73801  Frýdek - Místek
Email:sokol.fm@seznam.cz
Telefon:602594507
rozpis
© ČVS 2015-2018