Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

SK Kometa Praha, z.s.

Kód: Soutez: 1-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Markéta Pletichová info@skkometapraha.cz Tel: 728872701
Tělocvična ZŠ Na Šutce   Na Šutce 440 Praha - Troja   18200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
639024 1.3.2020 14:00 Náchod 3:1 Kometa Praha
639021 1.3.2020 10:00 Náchod 3:1 Kometa Praha
639019 16.2.2020 15:00 Kometa Praha 3:2 Trutnov
639016 16.2.2020 11:00 Kometa Praha 3:0 Trutnov
639007 8.2.2020 14:00 Kometa Praha 3:1 Náchod

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Benešová Kamila 2000
Emrová Markéta 2004 S
Fojtášková Veronika 2000
Hladká Eugenie 2002 H
Hrubantová Adéla 2004 S
Koldová Nicole 2003 H
Kreslová Kateřina 2001
Kyselová Martina 2003 S
Lachmanová Viktorie 2003 S
Nekolová Denisa 2001
Nekolová Simona 2001
Niroda Veronika 2004 S
Pavlíčková Anna 2001
Pečená Klára 2004 S
Pokorná Tereza 2000
Smejkalová Zuzana 2004 S
Straubova Mia Valentina 2003 S
Trávníčková Natálie 2004 S
Urbanová Johana 2003 S
Veselská Kateřina 2004 S
Černá Anna Marie 2003 S
Červená Nela 2002

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Arendáč Martin 1971  
Jordanov Ján 1990  
Knotková Magdaléna 1999  
Kůtová Kristýna 1991  
Mravčík Viktor 1998  
Němcová Eva 1988  
Pleticha Jan 1986  
Pletichová Markéta 1987  
Polák František 1997  
Tožička Martin 1991  
Tupá Kateřina 1998  
Vacek Milan 1993  
Vaiglová Dana 1964  
Oddíl:SK Kometa Praha, z.s.
Hala:Tělocvična ZŠ Na Šutce
Adresa:Na Šutce 440 Praha - Troja 18200
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Markéta Pletichová
Adresa:Hrušková 339  25073  Přezletice
Email:info@skkometapraha.cz
Telefon:728872701
rozpis
© ČVS 2015-2018