Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

Volejbal Ústí nad Labem

Kód: Soutez: 1-KKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Miloš Volf volf@volejbalustinadlabem.cz Tel: 724084612
Tělocvična Gymnázia a Střední odborné školy dr. Václava Šmejkala   Stará 3299 Ústí nad Labem - Severní Terasa   40011

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
639475 15.3.2020 14:00 Příbram Ústí n. L.
639472 15.3.2020 10:00 Příbram Ústí n. L.
639457 8.3.2020 14:00 Ústí n. L. 0:3 Příbram
639454 8.3.2020 10:00 Ústí n. L. 1:3 Příbram
639469 7.3.2020 14:00 Ústí n. L. 3:X Třebín

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Adámková Barbora 2005 S
Brambaški Nina 2005 S
Buchtelová Johana 2003
Bílkovská Natálie 2006 S
Bílkovská Viktorie 2006 S
Dostrašilová Karolína 2003
Dvořáková Gabriela 2005 S
Francová Kamila 2004
Francová Markéta 2003
Hvězdová Anna 2006 S
Jedličková Kateřina 2005 S
Kaslová Lucie 2004 H
Klementová Erika 2003 H
Kovaříková Pavla 2003
Kozlíková Ester 2003
Králíková Barbora 2005 S
Kulhánková Andrea 2004
Libichová Anna 2004 H
Mošničková Adéla 2007 S
Novotná Vendula 2005 S
Nová Natálie 2005 S
Podaná Monika 2003
Pyšná Nikola 2007 S
Sedláková Kateřina 2006 S
Slavíková Klára 2003
Sobotková Adéla 2004
Sochorová Klára 2004
Titzeová Adéla 2007 S
Trejbalová Eliška 2005 S
Vlčková Barbora 2006 S
Čáslavová Barbora 2005 S

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Králík Jiří 1970  
Míková Daniela 1970  
Volf Miloš 1971  
Volfová Gabriela 1973  
Vágner Tomáš 1970  
Oddíl:Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
Hala:Tělocvična Gymnázia a Střední odborné školy dr. Václava Šmejkala
Adresa:Stará 3299 Ústí nad Labem - Severní Terasa 40011
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Miloš Volf
Adresa:Tolstého 1276/19  40003  Ústí nad Labem
Email:volf@volejbalustinadlabem.cz
Telefon:724084612
rozpis
© ČVS 2015-2018