Web

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

Kód: STE Soutez: OLK-ZKY
Forma: Příští zápas: Přerov B
Kontakt: Jan Drešl sk.komarov@centrum.cz Tel: 731028778
Hala ZŠ Dr. Hrubého   Dr. Hrubého 319 Šternberk   78501

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
636319 4.1.2020 12:00 Šternberk 2:1 Přerov C
636317 4.1.2020 11:00 UP Olomouc 2:0 Šternberk
636315 4.1.2020 10:00 Šumperk A 2:1 Šternberk
636313 4.1.2020 09:00 Šternberk 2:0 Šumperk B
635162 7.12.2019 12:30 Šternberk 0:2 VAM Olomouc

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
639188 25.1.2020 09:00 Šternberk - Přerov B Hübl
639190 25.1.2020 10:00 Přerov C - Šternberk Hübl
639191 25.1.2020 11:00 Kojetín - Šternberk Kaštánek
639193 25.1.2020 12:00 Šternberk - Moravská Třebová Kaštánek

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Adamová Adéla 2006
Chládková Eliška 2006
Chytilová Sofie 2009
Cicková Nela 2007
Drlíková Nora 2010
Eliášová Gabriela 2005
Filipová Amálie 2010
Forstová Gabriela 2010
Foukalová Petra 2006
Fábíková Barbora 2008
Gabrišková Daniela 2011
Grohová Elly 2007
Herčíková Amálie 2005
Hladišová Kristýna 2006
Horáková Markéta 2006
Hrubá Tereza 2010
Hrušková Klára 2006
Janků Michaela 2011
Kadlčíková Aneta 2009
Kalfertová Marie 2008
Kaliánková Lucie 2010
Kapitánová Miriam 2011
Knápková Adéla 2009
Kochová Ema 2005
Krajčí Pavla 2008
Krejčí Zuzana 2006
Krumniklová Jolana 2010
Králová Eliška 2010
Krátká Amálie 2007
Kubíčková Adéla 2011
Kučerová Adéla 2006
Kučerová Aneta 2006
Labíková Ella 2005
Lišková Natálie 2007
Maršálková Viktorie 2008
Matesová Tereza 2005
Mašlíková Karolína 2010
Motáňová Martina 2007
Motáňová Simona 2011
Nováková Veronika 2008
Nyklová Ema 2007
Pavlíková Tereza 2007
Petřeková Eliška 2005
Pištěcká Viktorie 2009
Ptáčková Martina 2008
Puszkailerová Barbora 2011
Sládková Ludmila 2009
Stodolová Veronika 2010
Tolová Michaela 2011
Tomková Anna 2006
Tomášková Anna 2006
Utíkalová Lucie 2010
Vacová Barbora 2005
Valouchová Natálie 2009
Vavrečková Pavla 2010
Večerková Eliška 2011
Virágová Barbora 2008
Vlčková Anna 2009
Vodáková Adéla 2010
Vráblíková Andrea 2010
Vráblíková Karolína 2007
Vymětalová Jana 2007
Zajíčková Helena 2010
Zakuťanská Radka 2010
Zapletalová Amélie 2007
Zapletalová Rozálie 2010
Zatloukalová Gabriela 2009
Zatloukalová Kristýna 2006
Zpěváková Adriana 2006
Černochová Nikol 2005
Čtvrtlíková Viktorie 2006
Řezáčová Lucie 2007
Šamajová Eliška 2006
Šebestová Elen 2010
Ševčíková Laura 2007
Šindelářová Adéla 2010
Škrášková Sára 2006
Šlacková Natálie 2007
Švestková Daniela 2007
Švestková Jolana 2005
Žižková Natálie 2009

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Horáková Marcela 1981  
Oborná Lenka 1987  
Oborný Michal 1967  
Stanický Bedřich 1950  
Zemánková Natálie 1996  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2018/201910Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2017/20189Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2016/20177Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2015/20168Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2014/20158Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2013/20147Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2012/20139Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2011/20128Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2010/201110Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2009/20107Extraliga ženyTJ Sokol Šternberk
2008/200911. liga ženy (postup do Extraligy ženy)TJ Sokol Šternberk
2007/200841. liga ženyTJ Sokol Šternberk
2006/200761. liga ženyTJ Sokol Šternberk
2005/200691. liga ženyTJ Sokol Šternberk
2004/200591. liga ženyTJ Sokol Šternberk
2003/2004111. liga ženyTJ Sokol Šternberk
2002/2003111. liga ženyTJ Sokol Šternberk
2001/2002101. liga ženyTJ Sokol Šternberk
2000/200171. liga ženyTJ Sokol Šternberk
1999/200061. liga ženyTJ Sokol Šternberk
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
Hala:Hala ZŠ Dr. Hrubého
Adresa:Dr. Hrubého 319 Šternberk 78501
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:

Odpovědná osoba družstva:Bc. Jan Drešl
Adresa:U sportovní haly 2  77900  Olomouc
Email:sk.komarov@centrum.cz
Telefon:731028778
rozpis
© ČVS 2015-2018