Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

SK-V 41 Tábor z.s.

Kód: Soutez: JC-Z-1
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Petra Jančíková p.cernakovicova@email.cz Tel: 777074990
Sportovní Hala Mír   U Stadionu Míru 1579 Tábor   39003

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
609129 18.3.2020 20:20 Loko ČB Tábor
609124 12.3.2020 18:00 Tábor Otava Písek
609120 2.3.2020 20:20 Meteor ČB 3:2 Tábor
609113 27.2.2020 18:00 Tábor 3:0 Strakonice
609111 20.2.2020 20:20 Slavia JU ČB 3:0 Tábor

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Dědová Pavlína 1982
Hejnová Kateřina 1979
Heřmanovská Jitka 1979
Hlinková Petra 1984
Jančíková Petra 1974
Jeníčková Andrea 1973
Kuntošová Tereza 1993
Majerová Michaela 1987
Menšíková Šárka 1992
Peniašteková Gabriela 1972
Uhlířová Kateřina 1984
Vrchotová Nikola 1994
Černá Ida 1978
Šmídová Zuzana Zuzana 1979

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Oddíl:SK-V 41 Tábor z.s.
Hala:Sportovní Hala Mír
Adresa:U Stadionu Míru 1579 Tábor 39003
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Petra Jančíková
Adresa:Družstevní 370  39002  Tábor
Email:p.cernakovicova@email.cz
Telefon:777074990
rozpis
© ČVS 2015-2018