Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří

Kód: Soutez: JM-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Zdeněk Dvořák zdenek@tisnof.cz Tel: 724587319
ZŠ Předklášteří Komenského 1097 66602

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
613320 29.3.2020 13:00 Předklášteří Kuřim
613315 29.3.2020 10:00 Předklášteří Kuřim
613362 22.3.2020 13:00 Předklášteří VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C
613357 22.3.2020 10:00 Předklášteří VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C
613351 15.3.2020 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Předklášteří

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Filková Adriana 2000
Horká Michaela 2004
Kolaříková Kateřina 2002
Machová Jana 2000
Mertová Lenka 2002
Mezuláníková Petra 2002
Mrázová Karolína 2003
Oharková Lucie 2002
Valentová Kateřina 2004
Vašulínová Martina 2000
Štěpánková Adéla 2002
Šátková Kateřina 2002

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Kotas Miroslav 1945  
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří
Hřiště:ZŠ Předklášteří Komenského 1097 66602
MHD:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Zdeněk Dvořák
Adresa:Komenského 1058  66602  Předklášteří
Email:zdenek@tisnof.cz
Telefon:724587319
rozpis
© ČVS 2015-2018