Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

Slavia JU Č.Budějovice

Kód: Soutez: JC-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Kamila Křížová kamila_krizova@seznam.cz Tel: 602289105
Sportovní hala Jihočeské univerzity   Na Sádkách 305 České Budějovice - České Budějovice 2   37005

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
624823 22.3.2020 10:00 Slovan JH Slavia JU ČB
624825 22.3.2020 10:00 Třebín Slavia JU ČB
624827 22.3.2020 10:00 VK Madeta ČB Slavia JU ČB
624832 22.3.2020 10:00 Slavia JU ČB VSK ČK
624819 22.3.2020 09:00 Slavia JU ČB Hlincovka

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Dvořáková Kateřina 2004
Halasová Anna 2004
Jindrová Natálie 2004
Jináčková Vendula 2004
Kliková Linda 2003
Kociánová Tereza 2004
Kothánková Zuzana 2005
Kroupová Aneta 2001
Kuklová Šárka 2003
Kurešová Viktorie 2005
Losová Michaela 2005
Majerová Jana Magdalena 2003
Mottlová Tereza Anna 2003
Mánková Markéta 2002
Poiselová Emma 2007
Pospíšilová Tereza 2005
Průdková Denisa 2005
Rezlerová Viktorie 2006
Rusňáková Lucie 2006
Sahanová Ema 2005
Sulková Vanesa 2005
Traxlerová Jana 2000
Vašíčková Marcela 2003
Vienerová Adéla 2001
Čížková Kateřina 2002
Šavlová Michaela 2003
Šimková Dominika 2003
Šišková Dominika 2005
Štěchová Adéla 2005
Šánková Gabriela 2001

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Křížová Adéla 1996  
Křížová Kamila 1981  
Lisovol Oksana 1995  
Stašek Michal 1983  
Oddíl:VSK Slavia JU České Budějovice, z.s.
Hala:Sportovní hala Jihočeské univerzity
Adresa:Na Sádkách 305 České Budějovice - České Budějovice 2 37005
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Kamila Křížová
Adresa:Pekárenská 1066/33  37004  České Budějovice
Email:kamila_krizova@seznam.cz
Telefon:602289105
rozpis
© ČVS 2015-2018