Reprezentace
27. 5. 2020
Muži - Golden European League : POR - CZE zrušeno
Reprezentace
27. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CRO - CZE, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

TJ Sokol Praha Košíře A

Kód: Soutez: M2
Forma: Příští zápas: Přír. vědy D
Kontakt: Vojtěch Sýkora vojta.s@email.cz Tel: 604153505
T.J. Sokol Praha Košíře Klamovka 2051, Praha 5 15000

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
616146 21.5.2020 18:00 Sl. Žižkov 3:1 Košíře A
616145 14.5.2020 18:00 Vysočany A 3:1 Košíře A
616137 12.5.2020 18:00 Košíře A 0:3 VŠCHT
616134 24.9.2019 17:30 Řepy C 3:1 Košíře A
616128 19.9.2019 17:30 Košíře A 2:3

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
616155 26.5.2020 18:00 Přír. vědy D - Košíře A Kohlmann
616157 28.5.2020 18:00 Košíře A - Technika Kotrč
616164 4.6.2020 18:00 Vyšehrad A - Košíře A Závora
616168 9.6.2020 18:00 Košíře A - Řepy A Rybová
616173 11.6.2020 18:00 - Košíře A

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Celerýn Jakub 1984
Celerýn Ondřej 1977
Dryml Tomáš 1969
Fomenko Tomáš 1969
Kubasch Tomáš 1986
Matušík Jakub 1993
Ohem Luďek 1968
Sýkora Vojtěch 1978
Zima Tomáš 1982
Řezáč Vít 1981

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře
Hřiště:T.J. Sokol Praha Košíře Klamovka 2051, Praha 5 15000
MHD:T:9,10,16 Klamovka; A:191 Nad Klamovkou
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Vojtěch Sýkora
Adresa:Na Rokytce 26  18000  Praha 8
Email:vojta.s@email.cz
Telefon:604153505
rozpis
© ČVS 2015-2018