Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

TJ Lokomotiva Plzeň A

Kód: Soutez: MCR-ZKYM
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jaroslav Šmíd jarasmid@volny.cz Tel: 607573554
Městská sportovní hala - hala 2 Úslavská č.p. 2357/75 Plzeň - Východní Předměstí 32600

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
642868 22.3.2020 12:00 Kolín TJ Lokomotiva Plzeň A
642865 22.3.2020 10:30 TJ Lokomotiva Plzeň A TJ VK DUKLA LIBEREC
642861 22.3.2020 09:00 Lvi TJ Lokomotiva Plzeň A
642856 21.3.2020 16:00 TJ Lokomotiva Plzeň A Jiskra H. B.
642851 21.3.2020 14:30 Kometa A TJ Lokomotiva Plzeň A

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Andělová Kateřina 2007
Balatá Kateřina 2007
Balášová Emma 2008
Blabolová Anna 2007
Brabcová Lucie 2008
Gujdová Tereza 2008
Hajská Adéla 2007
Heřmanová Lucie 2007
Hromádková Adéla 2008
Jablonková Kateřina 2008
Kabátová Rozálie 2007
Keplová Justýna 2007
Klimešová Rozálie 2007
Korandová Andrea 2008
Kovaříková Magdaléna 2008
Kubalíková Barbora 2007
Křenová Natálie 2007
Mužíková Eva 2008
Mášková Barbora 2007
Nekolová Magdalena 2008
Papierníková Hana 2007
Sedlecká Eliška 2008
Slavíková Jana 2008
Strnadová Ilsa Daniela 2008
Techlová Klára 2008
Tuháčková Eliška 2007
Tupá Karolína 2007
Voldřichová Viktorie 2007
Vyzrálová Jolana 2007
Vávrová Lucie 2007
Vítová Veronika 2007
Zábranská Marie 2008
Říhová Julie 2007
Šafaříková Leontýna 2008
Šilhánková Nikol 2008
Šlajsová Amalia 2007

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Heidlbergerová Monika 1971  
Hladík Pavel 1980  
Hladíková Michaela 1979  
Nohovcová Miroslava 1945  
Šmíd Jaroslav 1951  
Šípka Julius 1977  
Oddíl:TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Hřiště:Městská sportovní hala - hala 2 Úslavská č.p. 2357/75 Plzeň - Východní Předměstí 32600
MHD:Tram č. 2 směr Světovar zastávka bazén
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Jaroslav Šmíd
Adresa:náměstí Generála Píky 2092/36  32600  Plzeň - Východní Předměstí
Email:jarasmid@volny.cz
Telefon:607573554
rozpis
© ČVS 2015-2018