Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

VK Č.Budějovice

Kód: CBU Soutez: JC-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Kateřina Szabová Katerina.szabova@volejbalcb.cz Tel: 725030315
Sportovní hala   Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2   37001

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
624821 22.3.2020 10:00 Třebín VK Madeta ČB
624824 22.3.2020 10:00 VSK ČK VK Madeta ČB
624827 22.3.2020 10:00 VK Madeta ČB Slavia JU ČB
624830 22.3.2020 10:00 Hlincovka VK Madeta ČB
624818 22.3.2020 09:00 VK Madeta ČB Slovan JH

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Aichmajerová Denisa 2004
Bambasová Julie 2004
Chromá Dorota 2006
Chromá Matylda 2003
Drnková Tereza 2005
Fejglová Adéla 2005
Habichová Kateřina 2005
Havlíková Jana 2004
Haňková Miroslava 2004
Hochová Kristýna 2003
Janů Olga 2006
Jedličková Martina 2003
Kobrlová Šárka 2005
Kosařová Michaela 2006
Krejčová Adéla 2003
Kubátová Kateřina 2003
Leštinová Natálie 2004
Masáková Klára 2005
Remešová Zuzana 2003
Rybáčková Alena 2005
Rybáčková Hana 2003
Vodňanská Eliška 2003
Šimánková Adéla 2006
Železníková Karolína 2004

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Harrisová Pavla 1973  
Lundák Josef 1955  
Marek Martin 1987  
Píchová Kateřina 1978  
Zelenka Petr 1971  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2018/20191Extraliga mužiVK Jihostroj České Budějovice
2018/20191Český pohár mužiVK Jihostroj České Budějovice
2017/20184Extraliga mužiVK Jihostroj České Budějovice
Oddíl:Volejbalový klub České Budějovice, z.s.
Hala:Sportovní hala
Adresa:Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 37001
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Kateřina Szabová
Adresa:Náměstí Budovatelů 1423  35601  Sokolov
Email:Katerina.szabova@volejbalcb.cz
Telefon:725030315
rozpis
© ČVS 2015-2018